Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини

як заробити на вирощуванні ожини

Поряд з полуницею, малиною, смородиною, традиційно лідируючими по виробництву, в Україні стала приділятися увага і вирощуванню нішевих культур, таких як ожина. Ця ягода не є лідером ринку, тому конкуренція в цьому сегменті поки не така сильна. 

Малоосвоєні ніші є досить перспективними для виходу на ринок нових ягідних господарств, тому фахівці Pro-Consulting пропонують звернути увагу на таку перспективну ягоду, як ожина. Вона тільки набуває популярності на ринку і ще навіть не заслужила окремої позиції в держстатистиці. Врожай ожини традиційно додається до обсягів збору малини. Разом з тим, ожина за продуктивністю в 2-3 рази випереджає малину, і її вирощування вже сьогодні здатне приносити непоганий дохід агропідприємству.

Для створення господарства необхідна підходяща для гарного росту ожини ділянка площею 10 гектарів. Правильний вибір її місця розташування є запорукою гарного врожаю.

Крім самої ділянки під плантацію ожини, господарству потрібно побудувати складське приміщення площею 400 м2 і оточити територію парканом довжиною 4,2 км. Для закупівлі необхідної для роботи сільгосптехніки знадобляться кошти в сумі понад $ 312 тис. 

Бізнес-план розрахований на семирічний період. Підготовчий етап, що включає в себе підбір ділянки, придбання техніки, проведення першої посадки саджанців та догляд за ними, триватиме дев'ять місяців. Вже на другий рік з'явиться перший врожай і почнуться поставки ягід на реалізацію. Вкладені в проект кошти повернуться до інвестора вже через три з лишком роки (40,7 місяців).

Agronews.ua

 

 

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ