Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Фермер з Волині виграв 30 овець

341.png

Фермер з села Княгининок Олександр Джус виграв у проекті «Громада на мільйон» 30 овець породи «мериноландшаф», які йому подарував власник найбільшої вівчарської ферми у Східній Європі, один з ведучих шоу Дмитро Огньов.

Про це стало відомо у фінальному випуску шоу «Громада на мільйон», який вийшов в ефір на каналі «1+1», передає Волинь24.

Як відомо, у програмі брала участь Княгининівська громада, яка, втім, вибула з проекту на його третьому тижні. Втім Олександр Джус зумів вибороти можливість стажуватися на фермі Дмитра Огньова.

Змагання за 30 породистих овець – окремий елемент шоу, у якому брали участь усі п’ять громад.

АБИ ВІВЦЯМ БУЛО ДОБРЕ

В одній з перших програм Дмитро Огньов оголосив умови змагання за овець: громади мусять знайти у себе фермера, який протягом семи днів збудує кошару для цих овець.

Кошара мусила відповідати строгим умовам утримання: мати велику площу, необхідно було провести чисту воду, забезпечити вентиляцією, вівці повинні отримувати природнє сонячне проміння й у кошарі не повинно бути протягів.

Дмитро Огньов особисто перевірив, як кожна з громад виконала завдання.

БАБУСИНА ЗЕМЛЯ, ВНУКОВА МРІЯ

Олександр Джус – фермер-початківець з Княгининка. Показуючи Огньову свою ферму, розповів: має свій бізнес, торгуючи на ринку, втім не вірить у нього, а хоче займатися розведенням овець. Для того почав будувати кошару на землі, яка дісталася йому у спадок від бабусі.

«Сам тут працюю, студент тільки допомагає. Довго думав, що змінити у житті, як знайти справу, яка сподобається. І дійшов до того, що це має бути ферма», – розповів він Огньову.

«Дуже сподобалася ідея і конструкція будівлі», – поділився враженням Дмитро Огньов, утім інтригу зберіг до фіналу, не оголосивши переможця.

З ЯГНЯТКОМ У РУКАХ

«Якщо я отримаю вівці від Дмитра Огньова – наша сільська громада стане багатшою. З часом, думаю, зареєструю свій бізнес, буде дохід в сільську раду – і ми всі від цього виграємо», – поділився планами Олександр Джус.

На фінальному бізнес-балі шоу «Громада на мільйон», на який у Київ з’їхалися представники усіх громад, оголосили переможця.

Для того навіть винесли ягня породи «мериноландшаф». «Це ягня приїхало до Києва, щоб побачити свого нового власника», – пояснив Дмитро Огньов.

Коли ведучий оголосив ім’я перможця – фермера з Княгининка, Олександр Джус зізнався: «Від щастя відняло ліву руку – бо я на це не розраховував».

За матеріалами: volynnews.com

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.