Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На Харківщині покарали фермера, який захопив 70 га землі

68.jpg

Шевченківський районний суд Харківської області визнав винним 46-річного директора одного із фермерських господарств у самовільному зайнятті земельних ділянок (ч. 1 ст. 197-1 КК України).

 

Як розповів керівник Ізюмської місцевої прокуратури Володимир Калюга, йдеться про земельну ділянку державної форми власності загальною площею понад 70 га, що розташована неподалік селища Безмятежне Шевченківського району.

"Прокуратура довела у суді, що навесні 2017 року чоловік самовільно зайняв земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Співробітники очолюваного засудженим фермерського господарства засіяли ділянку кукурудзою, обробляли землю та зібрали врожай. Підприємець повідомив їм, що всі сільгоспроботи проводяться згідно з чинним законодавством, а ділянки він взяв в оренду", - розповів Калюга.

Суд призначив чоловіку покарання у вигляді штрафу в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Крім того фермер відшкодував понад 100 тис. грн. завданих державі збитків.

За матеріалами: depo.ua

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.