Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як створити бізнес на мюслях

229.jpg

Зробити бізнес на єдиному продукті можливо. Це довела команда 4 друзів зі Львова, які створили свій бізнес заради здорового харчування. Про це  розповіла одна зі співзасновників Тетяна Любомірова.

"Ми з друзями хотіли створити продукт, який би був корисним для здоров'я та смачним водночас, - розповідає Тетяна. - Спершу свій бізнес починали на кухні. Там створювали першу гранолу. Це виявилось не так просто, як думали. Довго шукали виробника пластівців. Зерно мало бути міцним, щоб не розвалювалось під час запікання".

Пачка мюслів Muesli Mania коштує від 135 до 204 гривень. Гранола обійдеться від 159 до 180 гривень за тубус.

"Ціна на мюслі дуже адекватна. Вони виключно з натуральних продуктів. Додаємо до них сублімовані ягоди від українських виробників. Є можливість зібрати свій власний вид мюслі чи граноли. Така ідея з'явилась після того, як четверо партнерів не змогли визначитись з постійним смаком на склад. Хтось любить одні інгредієнти, хтось інші. Клієнт сам створює свій продукт і придумує йому назву. В результаті отримують продукт з власною назвою. Іноді назви бувають дуже вишукані: "Мама намішала", "Саньок-худей", "Красулячний заряд", "Східний лосось", - додає Тетяна.

Найдорожчі мюслі, які замовляли коштували 300 грн.

"Наш бізнес існує рік. Говорити про прибутки рано, постійно реінвестуємо кошти. Для початку потрібні духовки для сушки, контейнери для зберігання і власний сайт. Без нього просування продукції неможливе. Щоб познайомити людей з нашим продуктом, беремо участь у виставках та фестивалях", - каже Тетяна Любомирова.

За матеріалами: Gazeta.ua

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.