Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Bayer очікує на завершення придбання Monsanto в другому кварталі 2018 року

bayermonsanto-65438.jpg

Минулого року компанія Bayer отримала додаткові дозволи на придбання Monsanto. «Ми вжили основних заходів для запланованого придбання Monsanto, - зазначив голова правління Вернер Бауманн на конференції з фінансової звітності в Леверкузені (Німеччина). «Тільки нещодавно бразильські антимонопольні органи дали нам зелене світло. Це важлива віха на шляху до завершення цієї операції. Зрештою, Бразилія є одним з найважливіших сільськогосподарських ринків у світі, ‑ підкреслив п. Бауманн.

Загалом більше ніж половина з близько 30 органів влади в усьому світі вже схвалили придбання Bayer компанії Monsanto. У компанії уточнили, що процедури експертизи потребуватимуть більше часу. «Сьогодні наша мета – мати можливість завершити операцію в другому кварталі 2018 року. Це не впливає ані на наші сподівання щодо успішного завершення регуляторної експертизи, ані на нашу впевненість у тому, що ми робимо правильний крок», - зазначив Вернер Бауманн.

Важливою подією минулого року, пов’язаною із запланованим придбанням Monsanto та відповідними процедурами контролю злиття компаній стала контрактна угода з продажу деяких підрозділів Crop Science компанії BASF. «Ми також зобов’язуємося відокремити весь наш підрозділ з виробництва насіння овочів. Деякі додаткові підрозділи Bayer та Monsanto або ліцензії також можуть бути продані, ‑ сказав п. Бауманн.

Таким чином, компанія Bayer реагувала на зауваження, висловлені антимонопольними органами. У компанії заявляють, що будь-які продажі та ліцензування будуть проводитися після успішного завершення запланованого придбання Monsanto, яке здійснюється згідно зі стандартними умовами закриття транзакції, включаючи отримання необхідних регуляторних схвалень.

Сповільнення розвитку бізнесу Crop Science через ситуацію в Бразилії

Обсяг продажів Аграрного підрозділу (Crop Science) зменшилися на 2,2% (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо) до позначки 9,5 млрд євро. Це переважно пояснюється ситуацією на ринку сільськогосподарської продукції в Бразилії, де обсяг продажів зменшився через несподівано високі запаси продукції на ринку. «Ми запровадили низку заходів для нормалізації цієї ситуації. Наприклад, відкликали свою продукцію у наших партнерів-дистриб’юторів та уклали нові угоди зі зміненими умовами, ‑ пояснив  п. Бауманн.  - Сьогодні ми бачимо, що ці заходи працюють». За винятком Бразилії, продажі відділу Crop Science зросли на 3% (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо). Обсяги продажів зменшилися на 18% (з коригуванням відносно валютних курсів) у Латинській Америці, але найбільше зросли у Північній Америці (на 5,8% з коригуванням відносно валютних курсів), а також в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та в Європі/на Близькому Сході/в Африці.

Обсяг продажів у підрозділі насіння (Seeds) продемонстрував позитивну динаміку, зі зростанням на 9% (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо). Підрозділ Environmental Science, що займається продукцією для несільськогосподарського застосування, продемонстрував значно більше зростання обсягу продажів на 14% (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо). І навпаки, у підрозділі захисту засобів  рослин (Crop Protection) спостерігалося зменшення обсягу продажів на 5,3% (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо). Фунгіциди (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо: мінус майже 10%) та інсектициди (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо: мінус 6%) продемонстрували непропорційне зниження обсягу продажів, на відміну від гербіцидів та продукції для протруєння насіння, де зниження обсягу продажів було значно менш виражене – 1,6 і 0,3% (з коригуванням відносно валютних курсів і портфоліо), відповідно.

Показник EBITDA до вирахування спеціальних статей для підрозділу Crop Science знизився на 15,6% до позначки 2,043 млрд євро. Це переважно пояснюється ситуацією в Бразилії, що призвела до зниження відпускних цін та обсягу продажів. Додатковим фактором став несприятливий вплив валютних курсів у сумі 63 млн євро.

Для підрозділу Crop Science компанія Bayer планує обсяг продажів на рівні більше ніж 9,5 млрд євро. 

Завдяки очікуваному придбанню Monsanto у другому кварталі 2018 року компанія Bayer передбачає значне збільшення обсягу продажів і показника EBITDA до вирахування спеціальних статей. Протягом першого повного року після придбання компанія Bayer продовжує очікувати на значне збільшення обсягу продажів і показника EBITDA до вирахування спеціальних статей, а також збільшення чистого прибутку на одну акцію.

За матеріалами: УКАБ

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.