Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

У Києві пройде Аграрна IT-конференція

14 лютого 2018
Переглядів:
593
10.jpg

Вважається, що завдяки IT-технологіям український агробізнес здатний зробити прорив. Але поки що інтерес до них більше проявляють агрохолдинги, ніж середні або дрібні сільгоспвиробники. Найчастіше це пояснюють консервативністю останніх. Однак, це не завжди так.

Часто аграрії не розуміють, як вони можуть використовувати отримані дані. Існує проблема інтеграції отриманих даних в інформаційну систему агрокомпанії (якщо така взагалі є), інтерпретації даних та особливо практичного їх використання. Проблемою є відсутність на місцях кваліфікованих кадрів для обслуговування IT-систем. Часто замовник не може сформулювати свої потреби в IT, а постачальник технологій - не може самостійно їх виявити в силу незнання специфіки виробництва. Тому навіть в роботі з невеликими господарствами завдання розробника - йти назустріч замовнику, а не просто пропонувати готові рішення.

20 лютого 2018 року в Києві пройде Аграрна IT-конференція, організована інформаційною компанією "ПроАгро Груп". Організатори не ставлять собі за мету познайомити гостей конференції з усіма новинками та представленими на ринку аграрними IT-рішеннями. Технологій дуже багато, і про всі не розкажеш. На конференції планують підняти практичні питання вибору рішення, оцінки доцільності та економічного ефекту від впровадження, планування та організації робіт по діджіталізаціі агрокомпанії. «ПроАгро Груп» надасть поле для дискусії IT-компаніям і споживачам їх рішень. Зрештою, необхідно показати, що IT-технології в агробізнесі - це не тільки дрони над полями та датчики на комбайнах.

Ось лише частина питань, які планується в рамках Аграрної IT-конференції обговорити разом з гостями:

  • Створення корпоративного інформаційного середовища

  • Інтеграція даних та аналіз в ERP системах

  • Оцінка ефективності витрат на IT-технології

  • Перша задача впровадження - прорахувати відсоток економії витрат

  • Послідовність дій при впровадженні

  • Ретельна підготовка технічного завдання - половина успішності впровадження

  • Незакриті ніші в агро IT-технологіях, потреби в розробках

  • IT-технології для оцінки ризиків

  • IT-технології для тваринництва: як стимулювати попит

  • Свій досвід впровадження

Для виступу на конференції ми запрошуємо фахівців агрокомпаній - поділитися своїм досвідом впровадження і дати поради колегами, і фахівців компаній, що пропонують IT-рішення, - допомогти учасникам конференції у виборі рішень та розповісти, як полегшити сам процес впровадження.

"ПроАгро Груп" вважає, що за IT-технологіями - майбутнє українського агробізнесу!

Отже, чекаємо Вас на Аграрній IT-конференції 20 лютого 2018 року.

З питань участі у роботі заходів, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся в інформаційну компанію "ПроАгро Груп":

 

14 лютого 2018 10:20
переглядів:
593
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.