Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На тонні форелі можна отримати €2000 чистого прибутку

13 лютого 2018
Переглядів:
2880
225.jpg

На облаштування ферми з вирощування форелі доведеться викласти від €20 тис. до €50 тис. Все залежить від вибору варіанту розведення — в садках, установці замкнутого водопостачання або в ставку.

З цієї суми приблизно €6 тис. піде на корм та мальків. Понад €4 тис. складуть витрати на оплату праці двох-трьох чоловік. Чистий прибуток від продажу тонни риби оцінюється в більш ніж €2 тис.

Аби збільшити рентабельність, аналітики радять купувати не малька, а однорічну рибу, вага якої стартує від 250 грам.

При цьому високі витрати на корми пояснюються бажанням досягти якісного м’яса. Якщо на раціоні риби заощадити, м’ясо буде білим, продати його проблематично. Споживач звик до червоного м’яса, а роблять його таким добавки на основі кріля.

Перегодовувати форель не варто, це сповільнить її ріст. Добова норма корму становить 5-10% від маси тіла.

Також для активного росту необхідно витримувати температурний режим. Найкраще форель себе почуває при 17-18 градусах і високому рівні кисню у воді. Цикл вирощування риби — 2,5-3 роки.

Незважаючи на вибагливість, продуктивність форелі дуже висока. З гектара водного дзеркала можна отримати до 100 тонн риби, тоді як карпа — всього 1,5 тонни.

За матеріалами: agroday.com.ua

13 лютого 2018 07:30
переглядів:
2880
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.