Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Винахідники створили міні-сад, що відтворює будь-який мікроклімат

12 лютого 2018
Переглядів:
1022
147.jpg

Контейнер з кімнатними рослинами може відтворювати для них природні умови за допомогою смартфона. Такими опціями володіє SmartTerra, пише Digital Trends.

Міні-сад автономно підтримує ідеальне середовище для рослин і здатний імітувати природні умови: схід, захід сонця, зливи і навіть блискавку.

Який режим на даний момент необхідний рослині, підказує додаток для смартфона. З його допомогою можна контролювати і управляти міні-екосистемою в режимі реального часу.

Контейнер обладнаний світильниками високої інтенсивності, які замінюють сонячне світло. Вбудований годинник повідомляє, коли необхідно включати денне світло і коли його відключати вночі

Функція дощу автоматично поливає рослини, коли грунт буде виявлений ​​в сухому стані.

«Ви можете милуватися заходом сонця перед сном або дивитися на краплі дощу», – говорить творець міні-саду Сурі Муджалінктракул.

Для того, щоб відтворити природну для рослин атмосферу, характерну для місцевості, де вони зазвичай ростуть, в контейнері діє функція «звуки природи».

Розробники SmartTerra запустили кампанію на Kickstarter, де планують зібрати $50 000 на його виробництво. Перший покупець міні-саду зможе придбати його всього за $199. Старт виробництва запланований на травень цього року.

12 лютого 2018 17:50
переглядів:
1022
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.