Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Корейці хочуть в Україні виробляти дрони для сільського господарства

09 лютого 2018
Переглядів:
1735
dron.jpg

У Кіровоградській ОДА відбулась зустріч голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка з представниками корейських компаній «SafeusDrone Co., Ink.» та «Software Factory».

Одна з компаній створює внутрішні комп’ютерні програми і адаптує їх до аграрної сфери, інша – займається виробництвом дронів, повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

Представники компаній повідомили, що хочуть розвивати свій бізнес в нашому регіоні.

В рамках заходу присутнім показали презентацію компанії «SafeusDrone Co., Inc.». Її генеральний директор Шин Мо Се поінформував, що їхні здобутки – виробництво чотирьох різновидів дронів. Серед них – пристрої, які можуть використовуватися в сільському господарстві для обприскування полів, а також дрони, що можуть застосовуватись для перевірки справності високовольтних ліній електропередач.

«Знаю, що вже є певні напрацювання з КЛА НАУ, коли ви від слів перейшли до справи. Хочу запевнити вас, що ОДА зробить все можливе, щоб ті інтереси, які ви маєте в нас в області, були прозоро забезпечені тими дозвільними документами, які є в полі ОДА. Готові співпрацювати і допомагати в тому, щоб ваші ідеї, ваші проекти реалізовувались на Кіровоградщині, щоб створювались робочі місця», – сказав Сергій Кузьменко.

«Чекаємо ваших практичних пропозицій. Готові до реалізації проектів і зробимо усе можливе, щоб вам було комфортно у нас працювати», – додав голова облдержадміністрації.

09 лютого 2018 07:14
переглядів:
1735
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.