Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Roshen перестала бути платником ПДВ

23 січня 2018
Переглядів:
26542
Roshen1_1.jpg

Журналіст Олександр Дубинський опублікував лист Державної фіскальної служби України про те, що з 7 грудня 2016 року Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) "ЦЕКК", що є ядром корпорації "Рошен" перестало бути платником податку на додану вартість (ПДВ).

Про це йдеться в опублікованому документі.

Правом бути неплатником ПДВ, як повідомляє Дубинський, можуть користуватися компанії-банкрути, або структури з оборотом менше 1 млн гривень. За його припущенням це свідчить про те, що основним одержувачем прибутку від усієї діяльності корпорації "Рошен" після передачі до "сліпого трасту" стали європейські та офшорні компанії Roshen Europe (Голландія), Roshen Group (Люксембург) та Confectionary Investments (Кіпр).

"До моменту передачі "Рошен" до трасту, власником ТОВ "ЦЕКК" був фонд "Прайм Ессетс Кепітал" (Україна), яким одноособово володів Петро Порошенко. В цю компанію, ТОВ "ЦЕКК", стікався увесь прибуток від діяльності корпорації, з цього прибутку ТОВ "ЦЕКК" платила податки в Україні та розподіляла прибуток своїм акціонерам. Всі ці операції відбувалися в Україні, податки на прибуток платилися в Україні і гроші залишалися в Україні. Все здорово та чесно", - зазначив журналіст.

Але після передачі "Рошен" до сліпого трасту, структура корпорації змінилася так, що власником компанії ТОВ "ЦЕКК" тепер є не фонд "Прайм Ессетс Кепітал" (Україна), а компанії Roshen Europe (Голландія), Roshen Group (Люксембург) та Confectionary Investments (Кіпр). Туди, відповідно, повинен перераховуватися і прибуток компанії. Володіє цими структурами, Roshen Europe (Голландія), Roshen Group (Люксембург) та Confectionary Investments (Кіпр) зрештою, таки фонд Петра Порошенка.

"Чим це погано для України? Ну по-перше – з України виводяться мільярди гривень прибутку, які так потрібні, а, по-друге, з виведеного прибутку, в Україні тепер ніхто не платить податки", - робить висновок журналіст

Уникнути українського оподаткування, за словами Дубинського, "Рошен" зумів завдяки підписаній між Україною та Королівством Нідерландів "Конвенції про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно".

За матеріалами: Українські Новини

23 січня 2018 07:40
переглядів:
26542
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.