Roshen перестала бути платником ПДВ

23.01.2018 08:40
 • Про це йдеться в опублікованому документі.

  Правом бути неплатником ПДВ, як повідомляє Дубинський, можуть користуватися компанії-банкрути, або структури з оборотом менше 1 млн гривень. За його припущенням це свідчить про те, що основним одержувачем прибутку від усієї діяльності корпорації “Рошен” після передачі до “сліпого трасту” стали європейські та офшорні компанії Roshen Europe (Голландія), Roshen Group (Люксембург) та Confectionary Investments (Кіпр).

  “До моменту передачі “Рошен” до трасту, власником ТОВ “ЦЕКК” був фонд “Прайм Ессетс Кепітал” (Україна), яким одноособово володів Петро Порошенко. В цю компанію, ТОВ “ЦЕКК”, стікався увесь прибуток від діяльності корпорації, з цього прибутку ТОВ “ЦЕКК” платила податки в Україні та розподіляла прибуток своїм акціонерам. Всі ці операції відбувалися в Україні, податки на прибуток платилися в Україні і гроші залишалися в Україні. Все здорово та чесно”, – зазначив журналіст.

  Але після передачі “Рошен” до сліпого трасту, структура корпорації змінилася так, що власником компанії ТОВ “ЦЕКК” тепер є не фонд “Прайм Ессетс Кепітал” (Україна), а компанії Roshen Europe (Голландія), Roshen Group (Люксембург) та Confectionary Investments (Кіпр). Туди, відповідно, повинен перераховуватися і прибуток компанії. Володіє цими структурами, Roshen Europe (Голландія), Roshen Group (Люксембург) та Confectionary Investments (Кіпр) зрештою, таки фонд Петра Порошенка.

  “Чим це погано для України? Ну по-перше – з України виводяться мільярди гривень прибутку, які так потрібні, а, по-друге, з виведеного прибутку, в Україні тепер ніхто не платить податки”, – робить висновок журналіст

  Уникнути українського оподаткування, за словами Дубинського, “Рошен” зумів завдяки підписаній між Україною та Королівством Нідерландів “Конвенції про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно”.

  За матеріалами: Українські Новини

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: