Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Виробництво соняшникової олії є одним з найбільш високодохідних видів бізнесу в Україні

347.jpg

Високий експортний потенціал олійних культур став причиною постійного збільшення посівних площ під ними. За 20 останніх років посіви соняшнику зросли в 3 рази, сої - в 75 разів, ріпаку - в 9 разів.

Разом зі збільшенням зборів насіння олійних, в Україні з кожним роком збільшуються потужності олійно-жирової промисловості. Це пояснюється більш високою рентабельністю продажу масла і супутніх товарів, ніж насіння. 90% наявних потужностей призначені для виготовлення соняшникової олії. На його тлі обсяги випуску соєвої і рапсової олії здаються незначними, але їх виробництво також має тенденцію до зростання.

В даний час виробництво соняшникової олії є одним з найбільш високодохідних видів бізнесу в Україні. Фахівцями компанії Pro-Consulting розроблений бізнес-план створення відповідного підприємства.

Завод вироблятиме соняшникову олію за передовою технологією прямої екстракції гексановим розчинником. Даний метод дозволить отримати найвищу ефективність переробки сировини і раціоналізувати використання енергетичних ресурсів.

Для розміщення підприємства необхідно вибрати регіон з розвиненою транспортною інфраструктурою, максимальною доступністю сировини та інших необхідних у виробництві ресурсів, а також мінімальною наявністю конкурентів. Слід також врахувати, що при роботі заводу будуть виділятися ароматичні речовини, пил і водяну пару. Тому необхідно мінімізувати вплив цих факторів на навколишнє середовище та населення регіону.
Плануємий олійнооекстракційний завод включає наступні виробничі лінії:
• підготовки та пресування сировини;
• екстракції;
• рафінації та дезодорації;
• розливу та фасування в ПЕТ.

Крім цього, на підприємстві знадобляться такі додаткові технологічні майданчики, як котельня, вагова, електросилова.
Дохід майбутнього підприємства буде формуватися шляхом продажу рафінованої соняшникової олії, а також супутньої продукції: макухи і лушпиння.

Рентабельність продажів планується на рівні 13,8%, що означає отримання майже 14 центів прибутку з кожного євро доходу.

Рентабельність інвестицій в проект складе 179%, тобто кожен вкладений євро принесе інвестору 1,79 євро чистого прибутку.

 

За матеріалами: Pro-Consulting

В Катернопольском районе почти все поля засеяні подсолнечником и кукурузой.

15.01.2018 15:45

Да, вы правы! подсолнечник и кукуруза сейчас очень в тренде. Соя только трансгенная.

12.01.2018 09:52

Не удивительно. Сейчас семена подсолнечника, кукурузы и сои это топ3 на аграрном рынке Украины. Так как это самые выгодные по прибыли культуры, касательно масличных.

12.01.2018 09:49
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.