Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Вже третій за рахунком хлібозавод захоплений рейдерами

jpg.

8 січня 2018 року відбувся незаконний арешт і блокування активів ТОВ "Салтовхліб". Про це заявив директор захопленого підприємства Костянтин Діденко, передає прес-служба Lauffer Group.

"Хлібозавод №3 на даний момент захоплений рейдерами. Справа в тому, що це майно під слідством і було визнано речовим доказом. Слідчий Харківського обласного управління Національної поліції Бичихіна Л.А. прибула на об'єкти та за підтримки невпізнаних бійців зажадала передати майно для нібито відповідального зберігання нашим прямим конкурентам, які вже заволоділи хлібозаводами №8 і №11. Рейдери силою захопили не тільки заставне майно хлібозаводу №3, а й його касову виручку, обладнання, транспорт, сировину, упаковку та інші матеріальні цінності!
За словами юристів ТОВ «Салтовхліб» в рамках кримінальної справи, яку порушив «Златобанк», намагаючись таким чином відібрати колись колишнє в заставі майно, слідчим суддею Київського районного суду Харкова Колесник С.А. заарештовано і незаконно передано на зберігання "профільному, спеціалізованому підприємству, яке має досвід в управлінні подібними активами". Ним виявився прямий конкурент - товариство з додатковою відповідальністю "Салтівський хлібозавод" (код 41659659). Це при тому, що згідно із законодавством, нерухоме майно в рамках кримінальної справи за всіма нормами права не можна передавати на зберігання третім особам. Необхідно відзначити, що згідно із законом на арештоване майно працювати не можна. Природно, загарбники-конкуренти це не дотримуються і почали вже використовувати обладнання!

Дивно, але правоохоронців не насторожило те, що в товаристві з додатковою відповідальністю "Салтівський хлібозавод" (код 41659659), заснованому лише два місяці тому, єдиним засновником і директором в одній особі є громадянка з адресою реєстрації в м.Єнакієве Донецької області, який внесений до списку населених пунктів, на яких органи влади України не здійснюють свою діяльність", - йдеться у повідомленні Lauffer Group.

Та туд дело не в этом! Дело в том - куда смотрят правохранительные органы?
Никто никого не наказывает. Анархия!

15.01.2018 15:51

Донецкие как всегда стремятся быть сверху. Зачем поднимать собственный бизнес, когда можно отжать уж работающий и прибыльный.

14.01.2018 11:14

бандитизм в виде рейдерства достиг махрового расцвета в Украине благодаря Януковичу и его ученика-Порошенко.

10.01.2018 11:08

Ну это стало уже нормой, когда правоохранители, беря пример с министра, ударились в заработки подобного рода - рейдерство. А что ? Министру, значит воровать можно, а они что, рыжие ? Дореформировался ара вонючий, сука.

10.01.2018 07:24
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.