Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як будують перевантажувальний термінал «НІБУЛОН» в Миколаєві

500.jpg

Кількість задіяних у будівництві нового елеваторного комплексу з перевалки збіжжя людей з кожним днем все збільшується. Так, на сьогодні на майданчику перебуває близько 300 будівельників.

Термін завершення будівельних робіт вже не за горами, тож чисельність підрядних організацій, як і їхніх працівників, на будівельному майданчику, площа якого усього 3 га, невпинно зростає, аби взяті на себе зобов’язані були виконані всіма підрядниками в оговорені строки.

На сьогодні фундаменти під чотири силоси та галереї готові, тож на будівельному майданчику, як уже зазначалося, у розпалі роботи з монтажу металоконструкцій. Уже підіймаються вгору чотири ємності (14-17). Монтажем металоконструкцій зерносховищ займаються фахівці ТОВ «СпецМонтажІнжиніринг» (м. Кременчук) та ТОВ «Зернова столиця-Інжиніринг» (м. Одеса). Кожна із зазначених компаній збирає по 3 ємності, місткістю по 7,2 тис. тонн. Варто зазначити, що ємності з таким об’ємом зберігання на підприємствах компанії монтуються вперше. На попередніх елеваторних комплексах встановлювалися переважно  5-тисячники. Загальна вага металоконструкцій зерносховищ становить більше ніж 403 тонни.

Постачальником силосного обладнання для чергового елеваторного комплексу «НІБУЛОНу» стала італійська компанія FRAME S.R.L.

Уже наполовину зведена робоча вежа (4 поверхи) та завершується встановлення арматурних каркасів під плиту причалу, що в результаті реконструкції буде подовжений до 222 м.

Усього в будівництві елеваторного комплексу, що розпочалося в листопаді 2017 і буде завершено в  лютому,  буде задіяно близько 500 осіб.

Нагадаємо, що після завершення будівництва загальна ємність зерносховищ, розташованих на території перевантажувального термінала, становитиме  173 тис. тонн, а підприємство матиме можливість роздільно та одночасно зберігати сім різних культур.