UKRAVIT бажає аграріям рясних врожаїв у Новому році! | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

UKRAVIT бажає аграріям рясних врожаїв у Новому році!

AN_337.jpg

У передсвяткові дні ІА Agronews.ua ділиться з читачами добрими побажаннями від провідних компаній, які інвестують в Україну.

Група Компаній UKRAVIT - національний лідер ринку засобів захисту рослин (ЗЗР) та мікродобрив вітає українських аграріїв з Новим Роком! Підприємство, у штаті якого більше 300 працівників, за останні роки стало не лише провідним в Україні, а й встигло завоювати серця іноземців. Сам же власник групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко став «Людиною року» в номінації «Аграрій року».

Шановні аграрії!

З кожним роком ланцюжок нашої спільної взаємодії стає міцнішим і набуває більшої цінності. Вже протягом 18 років UKRAVIT надає аграріям комплексні рішення щодо захисту польових культур, плодово-ягідних насаджень, овочевої групи відкритого та закритого ґрунту, певних нішевих культур. Ми стаємо не просто партнерами по бізнесу, а згуртованою командою, справжньою аграрною родиною, яка прямує до спільних успіхів.

Україна, як одна з найбільших житниць світу, що володіє потужним аграрним потенціалом, може стати новим лідером ринку сільськогосподарської продукції та допомогти людству вирішити проблему продовольчої кризи. Саме в цьому Група компаній UKRAVIT вбачає важливу роль, як провідного вітчизняного виробника засобів захисту рослин та мікродобрив, які суттєво впливають на підвищення рівня врожайності сільськогосподарських культур.

У 2017 році Компанія UKRAVIT суттєво знизила цінову політику для того, щоб ЗЗР та мікродобрива українського виробництва стали більш доступними для вас. При цьому ми забезпечуємо європейську якість нашої продукції.

На початку 2018 року портфель компанії збільшиться ще на 7 одиниць і становитиме 142 продукти. Наша мета – бути національним експертом № 1 у сфері захисту рослин. Ми і надалі будемо через технологічну перевагу створювати ефективні та інноваційні рішення для вас. Ми маємо ще більший стимул розвивати науку - закінчується оснащення науково-дослідного центру світового рівня, який не має аналогів в Україні і буде укомплектовано передовим обладнанням для створення новітніх препаратів, а також впровадження повного спектру науково-дослідних послуг для аграріїв.

Дякуємо вам, що обираєте продукти UKRAVIT і розділяєте з нами свої успіхи та досягнення. Разом ми будемо перемагати у глобальному світі і успішно працювати в Україні, інвестуючи в її розвиток.

Бажаємо всім вам, нашим партнерам та друзям, рясних врожаїв, тепла, затишку і процвітання у Новому році!

З повагою,

Власник групи компаній «UKRAVIT»

Віталій Ільченко

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.