Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Українська компанія взяла участь у 134-му з’їзді ASTA в Чікаго

AN_323.jpg

Компанія «Маїс», що є асоційованим членом ASTA з 1999 року, в 19 раз прийняла участь у щорічному 134-му з’їзді виробників насіння кукурудзи, сої та сорго, організованому Американською асоціацією торгівлі насінням (American Seed Trade Association, ASTA, заснована у 1883 р.), який тривав з 4 по 7 грудня 2017 року у м. Чикаго, штат Іллінойс, США.

Представники компанії під час з’їзду провели ряд зустрічей з діловими партнерами та обговорили подальше співробітництво у сфері селекції, випробувань своїх гібридів кукурудзи на території країн Європи, Північної та Латинської Америки, а також спланували роботу зимових селекційних розсадників у Чилі. Таке співробітництво дає змогу нашим селекціонерам отримувати новий високоефективний генетичний матеріал для створення гібридів кукурудзи світового рівня від ряду наукових установ та приватних компаній.

Продовжується співробітництво із селекційною компанією із США Brown Seeds у сфері обміну випробуваннями, ліцензування та створення сумісних гібридів, у тому числі з підвищеним вмістом олії та білку, що є особливо цінними для галузі тваринництва та органічного землеробства. Наприклад, гібриди ДМС Тренд, ДМС Орфей, ДМС Оріон – в цьому році ввійшли в десятку найкращих за результатами випробувань на багатьох полігонах  Америки.

З провідною біотехнологічною лабораторією BioDiagnostics, що входить до мережі Eurofins, було домовлено про продовження роботи зі створення каталогу самозапильних ліній компанії шляхом паспортизації з використанням панелі молекулярних маркерів однонуклеотидного поліморфізму (Single Nucleotide Polymorphism, SNP) з метою застосування у селекції та захисту прав авторів гібридів.

У співпраці з представниками китайської компанії Numaster вивчається можливість застосування сучасних біотехнологічних методів для підвищення ефективності роботи зі створення стерильних аналогів ліній та закріплювачів стерильності.

Відвідання спеціалізованої виставки Seed Expo-2017, що відбувалась паралельно з’їзду, дозволить Компанії відстежувати та застосовувати найновіші досягнення у сфері виробництва насіння та суміжних галузей. Цікавим було використання дронів за контролем цвітіння с.-г. культур.

Щорічний економічний звіт про ситуацію у світовій сільськогосподарській економіці (Agricultural Economy Report) дозволяє краще орієнтуватись у поточній ситуації в індустрії та планувати роботу компанії на майбутнє.  

 

За словами експертів, світове споживання кукурудзи зросте на 3%, в першу чергу, за рахунок значного зростання кормового напрямку використання кукурудзи, головним чином, у Китаї, Бразилії, Аргентині, Єгипті та в Ірані. Прогноз світової торгівлі кукурудзою на 2017/18 рр. було підвищено, в основному, через збільшення імпортного попиту на корми з боку Європейського Союзу до 15 млн. тон, що на 15% перевищує показник 2016/17 маркетингового року. Тому прогнозовано що для України 2018 рік відзначиться збільшенням посівних площ кукурудзи.

Надо бы ещо чтобы и подсолнух был не хуже

26.12.2017 16:45

Хорошая новость. Если покупать семена кукурузы от таких производителей, то наш экспорт увеличится в разы. Государство пусть о квотах думает.

22.12.2017 12:31
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ