Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

У листопаді Україна отримала $13,9 млн від експорту молочних продуктів – найбільше в 2017 році

Сезонне скорочення виробництва молока надає підтримку цінам. Водночас стримуючим фактором було незначне просідання експортних цін. Повідомлення про скорочення експортних відвантажень, які спостерігалися на ринку протягом листопада в результаті себе не підтвердили. 

Так, у листопаді Україна експортувала молочних продуктів на суму $13,9 млн. Це найвищий показник від початку року. Рекордними також були відвантаження масла – 3,8 тис. тонн.Ціна на молоко екстра-ґатунку в грудні склала 10,18 грн/кг (з урахуванням ПДВ), що відповідає ціні листопада.

Про це поінформували в Асоціації виробників молока (АВМ).

Середня ціна на вищий ґатунок склала 9,4 грн проти 9,41 грн у листопаді. 

Перший ґатунок переробники купували в середньому по 9,1 грн/кг, що на 4 коп. вище ціни листопада.

В середньому ціна на молоко екстра-ґатунку в 2017 році склала 8,89 грн/кг, що на 34% вище середньої ціни минулого року. Це відповідає світовим тенденція та в 1,5 раза вище ціни за останні п'ять років.Таке зростання стало можливим за рахунок експорту та зростанню цін на молочні продукти у світі, зокрема, масла, підкреслили в АВМ.

За матеріалами Agrotimes.net