Іван Слободяник: Відкривати ринок землі за сьогоднішніх обставин в країні не можна | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Іван Слободяник: Відкривати ринок землі за сьогоднішніх обставин в країні не можна

2017-02-24_34_sale.jpg

Ринок землі не може бути створений сьогодні за тих обставин, що склалися в Україні. Про це заявив член Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Слободяник під час прямої трансляції в соцмережі Facebook з акції протесту проти зняття мораторію на продаж землі, що проходить сьогодні під будівлею Верховної Ради і де зібралися тисячі людей. 

«Ринок землі безумовно має бути, але це значить мати можливість не тільки продавати землю. Передусім – це можливість купувати землю»,- пояснив Іван Слободяник.  

За словами члена Ради АФЗУ, до тих пір, поки владою не буде забезпечено можливість фермерам купівлі землі на якій вони працюють, знімати мораторій не можна.

«Як член Ради Асоціації фермерів я проти того, щоб був створений ринок землі за цих обставин, які склалися в країні. Коли дотації ідуть виключно олігархам, коли кредити даються під непідйомні відсотки. Рано чи пізно ми безумовно будемо власниками тієї землі на якій працюємо, але сьогодні, ті, хто нам просовує цей ринок, точно не хочуть, щоб ми були власниками землі, а хочуть лише щоб ми збанкрутіли, повіддававши її за борги»,- зазначив Іван Слободяник.

 

В свою чергу, голова громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області» Анатолій Гаворонський також висловив думку, що ті, хто сьогодні просуває питання введення ринку землі, хочуть її забрати безкоштовно. «Адже останні роки вони дерибанять бюджет, крадуть землю. Ми цього допустити не можемо. Якщо в державі не можна припинити рейдерство, то як можна вводити ринок землі? Тому, спочатку, необхідно подолати корупцію в державі»,- зазначив він. 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.