Через посуху озимі зернові на півдні можуть загинути | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Через посуху озимі зернові на півдні можуть загинути

jpg.

Через відсутність необхідної кількості опадів можуть загинути озимі культури. про це заявив Юрій Кирияк, головний гідрометеоролог Херсонщини.

За його словами, подібна ситуація звична для південного регіону, адже кожні три-чотири роки завжди настає посуха, через яку сходи наверсні доводиться пересівати, повідомляє khersonline.net.

 «Я теж займаюся озимими і на моєму дослідному полі сходи дуже погані саме через відсутність вологи. Ця осінь практично суха і вологи немає. Можу сказати, що зараз після опадів, які пройшли, до 5 грудня у нас буде теплий період, тому є надія, що вони зійдуть. В грудні місяці буде кілька таких вікон, і якщо озимі в цей період зміцніють і зійдуть, то тоді буде урожай», — розповідає Юрій Кирияк.

Експерт зазначає, що причин почастішання подібних випадків існує кілька, але головною все ж залишаються терміни випадання опадів.

«Ми стабільно отримуємо 300-400 мм опадів — цього достатньо для нормальної обробки, але найголовніше — це терміни випадання і вид опадів. Зливовий дощ в 100 мм — з нього толку ніякого, він відразу пішов в річки. Тому головне не просто наявність опадів, але і терміни їх випадання і то, як ми їх використовуємо» — наполягає начальник гідрометеорологічного центру.

За матеріалами: superagronom.com

Если гербициды хорошие покупали и внесли с осени, то весной удобрения два раза и будет нормально.

05.12.2017 14:41
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.