Coca-Cola інвестувала 490 млн.$ в економіку України | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Coca-Cola інвестувала 490 млн.$ в економіку України

IMG_3310.JPG

Всесвітньо відомий брендCoca-Cola  розвиває світові тренди та забезпечує вибір споживачам. Час однотипності у напоях минає. Тому реалізуючи зміни у своїй глобальній бізнес-стратегії, на сьогодні компанія виробляє приблизно 3900 найменувань та близько 400 брендів напою. Адже смаки людей ускладнюються та індивідуалізуються, повідомила журналістам Олеся Жулинська, директор зі звязків з громадськістю Компанії “Кока-Кола Україна” під час сьогоднішнього візиту представників ЗМІ  на виробничі потужності заводу “Кока-Кола Беверіджиз Україна”, що знаходиться поблизу м.Бровари на Київщині.

«В Україні ми також максимально намагаємося задовольнити потреби наших споживачів газованих, енергетичних напоів, соків, води та готового до вживання чаю. Більш того, Кока-Кола надалі виводитиме на ринок нові види продуктів у різних типах упаковкита за різними варіантами смаку і калорійності»,- повідомила Олеся Жулинська.

Під час візиту на підприємство журналісти IA AgroNews.ua побачили роботу систем постачання природної артезіанської води, що є основою усіх напоїв, які виробляються на українському заводі. Також представники ЗМІ мали унікальну нагоду ознайомитися з сучасним обладнанням, на якому можна виробляти різні види напоїв та побачити пакувальну лінійку всесвітньовідомого бренду.

За  словами Олесі Жулинської, на сьогоднішній день Компанія Coca-Cola  є одним з найбільших інвесторів в українську економіку. «Дослідження, що ми провели, свідчить про те, що за часи роботи Компанії на українському ринку в вітчизняну економіку було інвестовано 490 млн дол. Це 1% від обсягу загальних іноземних інвестицій в Україні»,- зазначила директор зі звязків з громадськістю Компанії “Кока-Кола Україна”

 

За її інформацією, на сьогодні на заводі під Броварами працює 13 виробничих ліній, що робить підприємство найбільшим у Європі. За добу звідси виїжджає близько 200 фур, кожна з яких перевозить 20 тон готової продукції.

При цьому раніше завод Компанії  був розташований у Львові, але в 1998 році переїхав до Київщини. Адже на старому місті витрачалося досить багато коштів на доочистку води.

 

В Україні бренд Coca-Cola представлено власне компанією “Кока-Кола Україна” та компанією “Кока-Кола Беверіджиз  Україна”. Разом вони – Система Компаній Кока-Кола в Україні.

Coca-Cola – це не лише бренд або напій, це унікальна система із більш ніж 300 компаній, що працюють у понад 200 країнах світу.

Глобальна компанія “The Coca – Cola Company”  була заснована у 1886 році. Вона розробляє та реалізує маркетингові стратегії брендів та торгових марок та виробляє для своїх  ботлерів сиропи для напоїв під близько 400 брендами. Готовний офіс компанії знаходиться у  Атланті ( Джорджія, США).

На українському ринку Компанія працює з 1992 року На сьогодні у системі Компаній Кока-Кола в Україні працює 1650 працівників. Серед контрагентів Кока-Кола – 1400 українських постачальників, що працюють у галузях виробництва цукру, пакувальних і полімерних матеріалів, сокового концентрату і багато інших. Продукцію Кока-Кола продають 87 000 українських магазинів та ресторанів.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.