Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На Херсонщині відкрили експорт до Північної Америки за спрощеною процедурою

 Ниагара.jpg

В результаті візиту першої Херсонської делегації в Канаду місцеві товаровиробники отримали можливість експортувати товари в Північну Америку за прощеною процедурою. Ця процедура підкріплена цілим пакетом стимулюючих преференцій, виражених в конкретних інструментах і сервісах. 

Сюди входить:

- безмитне ввезення товарів,

- податкові пільги,

- «єдине вікно підтримки експортера» (оперативне вирішення супутніх питань - у тому числі сертифікація, ліцензування, митниця, алгоритми дій),

- пряме спілкування в «одному місці» з представниками більш ніж 600 компаній (баєри, дистриб'ютори, представники торговельних мереж і великих виробників, інші імпортери/експортери),

- зосередження супутніх сервісів (логістика, складські приміщення, можливість перефасування, перепакування, складання/розбирання продукції під потреби ринку США і Канади),

- кадрове забезпечення,

- можливість відкрити власне представництво, власні виробничі потужності,

- доступ до фінансових інструментів (кредитування покупців, грантові гроші).

Ця можливість з’явилась в результаті домовленості  про комплексне співробітництво із Зовнішньоторгівельною зоною регіону Ніагара провінції Онтаріо (Канада).


Зовнішньоторгівельна зона – це форма вільної економічної зони, яка спеціалізується на розвитку міжнародної торгівлі (експорт/імпорт). Зовнішньоторговельна зона спеціально створена для того, щоб через неї проходило якомога більша кількість товару з усього світу. 

Зовнішньоторговельна зона Ніагара (далі ВТЗ) – це територіально-адміністративна одиниця: площа 1 854,25 км², населення 431 346 чол, 12 міст, яка входить в провінцію Онтаріо. На її території знаходиться Ніагарський водоспад. Всі переваги ВТЗ діють на всій території регіону Ніагара.

У ВТЗ Ніагара є своє керівництво, що забезпечує всебічну комплексну підтримку експортерам, яка включає особисту комунікацію з канадськими федеральними органами і службами, а також ініціювання всіх необхідних рішень на урядовому рівні.

11 жовтня 2017 року в м.Торольд відбулася зустріч керівництва ВТЗ Ніагара з першою офіційною делегацією Херсонської області на чолі з в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Дмитром Бутрієм та за участі радника голови облдержадміністрації з інвестицій та генерального директора компанії «5 елемент» Володимира Білого. В результаті керівництво ВТЗ запропонувало розпочати співробітництво для того, аби відкрити доступ українським виробникам до ринку Північної Америки через ВТЗ Ніагари. В рамках домовленостей, уповноважені за розвиток співпраці, в найближчій час повинні відкрити представництво в ВТЗ, а також відібрати перші 10 компаній для виходу на Північноамериканський ринок за допомогою ВТЗ Ніагари.

Відзначимо, що географічно Ніагара знаходиться на кордоні з США. Навколо неї в радіусі 500 км (1 день доставки товару) проживає 160 млн осіб (міста Монреаль, Торонто, Оттава, Чикаго, Бостон, Нью-Йорк тощо). Детальніше – дивіться у презентації ВТЗ Ніагара.

Для розвитку досягнутих домовленостей в облдержадміністрації створюється управління регіональної політики. 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.