Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

UKRAVIT інвестує у технології, науку та інновації

22 листопада 2017
Переглядів:
3213
AN_267.jpg

Новий науково-дослідний центр UKRAVIT дасть поштовх для розвитку аграрної галузі України в цілому, впевнений власник Групи Компаній UKRAVIT Віталій Ільченко.

Для створення високоякісного продукту в галузі виробництва засобів захисту рослин (ЗЗР) потрібні інвестиції в науку та залучення висококласних фахівців. Саме це наразі є пріоритетним напрямком діяльності Групи Компаній UKRAVIT. З цією метою вже в квітні наступного року планується відкриття науково-дослідного центру Компанії, що не має аналогів в Україні та країнах близького зарубіжжя, оснащеного найсучаснішим обладнанням. Про це повідомив Віталій Ільченко під час прес-конференції в Києві, що відбулася 21 листопада, передає AgroNews.ua.

«Хотілося б розповісти передісторію, як я змушений був ходити по банкам, розповідаючи про те, чому потрібно інвестувати в науку, і чому нам потрібен кредит для цього,- зазначив Віталій Ільченко - Так ось банкіри всі посміхалися та казали: навіщо інвестувати в те, чого в Україні немає. Інша справа, казали вони, коли ви берете гроші для купівлі виробничого обладнання, а науково-дослідні послуги, на їх думку, можна було замовити за кордоном. І тоді ми вирішили будувати Центр за власні кошти. Власне, через те його відкриття трохи запізнюється і тому він розпочне роботу вже в наступному році».

На базі Центру, за словами власника Компанії, буде, зокрема, функціонувати підземна теплиця, де фахівці зможуть проводити досліди на різних культурах протягом всього року. Це дасть змогу розумно використовувати енергоресурси, адже під землею завжди тепло.

«Також в нашому науково-дослідному центрі буде працювати найкраще американське та японське обладнання, яке ми вже закупили. Без перебільшення скажу, що умовам, в яких будуть працювати наші науковці заздрять навіть іноземні фахівці, що дуже часто відвідують нашу Компанію. Деякі, навіть, просяться до нас на роботу. І це також є дуже знаковим для  UKRAVIT. Умови де працюють співробітники мають дуже велике значення для розкриття потенціалу людей.  Ми робимо все для того, щоб нашим співробітникам було комфортно працювати»,- сказав Віталій Ільченко.

«Основна мета роботи Центру – забезпечення українських аграріїв найкращими технологіями для виробництва сільгосппродукції»,- підкреслив Віталій Ільченко.

Територія центру, який наразі готовий на 80%, налічує 2,5 тис. кв.м. Над його запуском працює дві групи вчених. Основна стратегія Центру звучить як «зелена хімія». Це авторська розробка українських та швейцарських вчених.

Центром буде запропоновано українським фермерам цілу низку продуктів для аналізу ґрунтів за 80 компонентами, що не доки не проводиться в Україні. «Ми з гордістю ставимося до цього проекту. Він має дати поштовх для розвитку аграрної галузі в цілому»,- зазначив Віталій Ільченко

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua 

 

 

22 листопада 2017 16:08
переглядів:
3213
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ