Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

UKRAVIT підтримує агророзробки молодих науковців

22 листопада 2017
Переглядів:
2511
AN_266.jpg

Окремий напрямок діяльності Групи Компаній UKRAVIT – підтримка молодих фахівців. Наразі в Компанії проходять практику багато учнів з закладів Черкаської області. Спочатку керівництво цих закладів просто просило керівництво UKRAVIT  брати їх студентів на безоплатну практику, але Компанія почала їм оплачувати 250 грн на день задля стимулювання діяльності. Також  впроваджено практику матеріального стимулювання працівників Компанії, що беруть до себе стажерів.

«До співпраці з вишами в такому форматі треба взагалі  закликати весь український бізнес»,- сказав власник Групи компаній  UKRAVIT Віталій Ільченко під час прес-конференції щодо підбиття підсумків роботи Компанії на українському агроринку в 2017 році, яка відбулася в столиці 21 листопада, передає AgroNews.ua.

У квітні 2018 року планується відкриття науково-дослідного центру Компанії, що не має аналогів в Україні та країнах близького зарубіжжя, оснащеного найсучаснішим обладнанням. При цьому, як зазначив Віталій Ільченко, науковий центр буде працювати у так званому форматі «Силіконової долини». Тут буде надаватися можливість для проходження практики студентам вишів, а вчені з різних наукових закладів України та світу зможуть відпрацьовувати власні проектні рішення.

Компанія UKRAVIT протягом цього року, незважаючи на непросту ситуацію в країні, продовжувала розвиватися, пропонуючи українським аграріям ефективні рішення в галузі виробництва засобів захисту рослин (ЗЗР) за доступними цінами, а також інвестуючи у соціальні та науково-дослідні проекти.Представники UKRAVIT прийняли участь у 64 Днях поля майже по всій території України. Також Компанія проводила конференції та семінари з загальною кількістю учасників майже 3,5 тис. чоловік.

«Тим самим ми наочно демонстрували ефективність використання наших технологій, адже рентабельність сільського господарства в Україні постійно знижується і ми намагаємося показати найкращі рішення за доступними цінами»,- зазначив Віталій Ільченко.

На його думку, коли йде мова про експорт сільгосппродукції, треба думати про те, що для того аби її виростити, необхідно враховувати, скільки імпортується ЗЗР. «UKRAVIT працює зараз над тим, щоб допомогти аграрію замінити імпортні складові сільського господарства на продукцію вітчизняного виробництва, що допомагає фермерам отримувати врожаї. З цього приводу хотілося б закликати весь український бізнес перестати імпортувати те, що можна цілком виробити в Україні»,- сказав власник Групи Компаній UKRAVIT.

У 2017 році УКРАВІТ продовував інвестувати у технології, науку, соціальні проекти, власний науково-дослідний центр та профільні заходи. Відповідаючи на питання ІА AgroNews.ua  щодо загальної вартості інвестицій, які вклала Компанія у розвиток соціальних та наукових проектів за часи свого існування, Віталій Ільченко зазначив, що за приблизними підрахунками можна говорити про суму близьку до 700 млн. грн. «Але ми не проводили спеціальну оцінку, адже ми працюємо на кращий результат, реалізуючи ті амбітні плани, які в нас є. Мене завжди стримують наші фінансисти, адже я б розвивав та будував набагато більше, ніж дозволяють реальні можливості»,- сказав власник Групи Компаній UKRAVIT .

Під час прес-конференції було зазначено, що цього року Компанія провела велику кількість заходів для фемерів. А саме День відкритих дверей - великий міжнародний захід, куди були запрошені представники закордонних делегацій, українські аграрії, дилери продукції Компанії. «UKRAVIT – це відкрита компанія і ми хочемо показувати нашу динаміку розвитку, те, як ми інвестуємо у наше виробництво. В подальшому це буде щорічний захід»,- підкреслив Віталій Ільченко.

 

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

22 листопада 2017 11:27
переглядів:
2511
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ