Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Гібриди кукурудзи Pioneer посіли ТОП-5 місць в ІІІ Західноукраїнському чемпіонаті на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка

AN_250.jpg

7 листопада 2017 р. стали відомі результати ІІІ Західноукраїнського чемпіонату на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка, який щорічно організовує компанія «Агропродсервіс» на своїх полях в селі Настасів Тернопільської області. Серед 144-х гібридів всіх насіннєвих компаній, що стали учасниками змагань, гібриди Pioneer зайняли 5 перших місць.

За підсумками змагань у категорії кукурудзи перші 5 місць здобули гібриди Pioneer, що показали найбільшу залікову врожайність:

· P9175 (ФАО-330) - 127,48 ц/га;

· P9074 (ФАО-330) - 127,38 ц/га;

· P9241 (ФАО-360) - 124,60 ц/га;

· P9578 (ФАО-350) - 122,82 ц/га;

· P8523 (ФАО-260) - 120,34 ц/га.

Три гібриди з переможців (P9175, P9241, P8523) є частиною лінійки Optimum® AQUAMax®. Їх особливість полягає в тому, що вони надають товаровиробникам додаткові варіанти мінімізації ризиків та максимізації продуктивності в умовах посухи. Гібриди Optimum® AQUAMax® мають низку рис, які забезпечують такі характеристики, як синхронне викидання волоті і приймочок та більш розвинену кореневу систему, що гарантує краще вбирання вологи.

«Команда Pioneer дуже ретельно підбирає гібриди і технології, які ми пропонуємо агровиробникам України, максимально враховуючи при цьому особливості вирощування і потреби кожного конкретного господарства. Тож не дивно, що три з п'яти переможців нашої компанії в цьому році були саме з лінійки Optimum® AQUAMax®. Цей результат - прямий наслідок нашого безстрокового підходу «правильний гібрид – правильному гектару», який залишає завжди в виграші і господарства, і нас», - зазначив Сергій Резніченко, Менеджер з маркетингу компанії DuPont Pioneer Україна.

«Нова генетика Pioneer трансформується в урожай під грамотною  інтенсивною агротехнологією, якої дотримуються у господарстві з року в рік, - говорить Микола Костюк, менеджер з агрономічної підтримки Західного регіону компанії DuPont Pioneer Україна. - «Агропродсервіс» є давно відомим потужним господарством як на Тернопільщині, так і в Західному регіоні. У цьому господарстві вміють дотримуватись агротехнологій, знають як виростити максимальний врожай та сміливо випробовують щось нове, оскільки розуміють, що тільки інновації та правильні рішення сьогодні можуть бути рушійною силою у розвитку аграрного бізнесу. Ми вдячні партнерам за цей проект, який дозволяє на демонстраційних полях  вивчити гібриди та побачити реальні результати. І, звичайно, ми пишаємося нашою перемогою, яка є ще одним найкращим доказом успішності вирощування насіння Pioneer!».

З результатами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

 

 

 

В этом Аграрном интернет магазине брал пионерский посевмат кукурузы PR38N86, собрал 110 центнер с гектара, в этом году попробую посеять Р9400.

15.11.2017 19:45
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ