Юлія Порошенко та МХП запустили інноваційний проект | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Юлія Порошенко та МХП запустили інноваційний проект

81.jpg

Команда технологічного кластера Radar Tech заявила про запуск програми розвитку стартапів "MHP accelerator" в АПК з одним з найбільших агрохолдингів України "Миронівський хлібопродукт" (МХП).

"З усіх поданих на конкурс заявок журі проекту вибере 10 учасників, які пройдуть 3-місячний курс навчання у експертів агро-, бізнес-, стартап-галузі. Найбільш сильні команди з опрацьованими рішеннями зможуть провести пілотні проекти і перевірити гіпотези на базі МХП", - йдеться в спільному прес-релізі Radar Tech і МХП.

Фінансування програми організовує МХП.

Прийом заявок на участь у програмі відбуватиметься до 26 лютого 2018 року включно через сайт Radar Tech.

Фіналісти програми MHP accelerator отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП.

При відборі пріоритет буде у стартапів, які працюють за такими напрямками: діджіталізація, інновації в автоматизації промислового виробництва, торгові майданчики, енергоефективність, інновації в корпоративному управлінні, інновації кінцевого продукту.

Журі програми має намір відібрати 30 півфіналістів, які пройдуть тиждень навчального інтенсиву з основ технологічного бізнесу. За підсумками цього етапу будуть відібрані 10 резидентів акселератора, які пройдуть подальше навчання.

Читайте також: З початку року МХП отримав з бюджету 1,25 мільярда дотацій

"Корпоративні акселератори - це одна з небагатьох можливостей для молодих стартапів почати заробляти великі гроші в Україні. Наші резиденти отримують навчання, необхідні навички, маркетингову підтримку та взаємодію з найбільшими гравцями галузі", - повідомив в ході презентації програми в Києві у вівторок глава правління Radar Tech Максим Бахматов.

За підсумками відбору в рамках програми MHP accelerator 10 стартапів отримають доступ до ресурсів та експертизи агрохолдингу, можливість проведення пілотних проектів на базі МХП, їх комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом.

"МХП - база для розвитку цих стартапів. Якщо нам буде цікаво - ми їх будемо купувати, вони також можуть бути продані іншим компаніям", - заявив засновник і мажоритарний акціонер агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк.

Технологічний кластер Radar Tech був створений командою в складі керуючих партнерів інноваційного парку Unit.city Максима Бахматова та Максима Яковера, співзасновника та керуючого партнера GrowthUP Group Дениса Довгополого, невістки Президента України, консультанта компанії McKinsey, засновниці Agrohub Юлії Порошенко, експерта з підтримки телеком практики в BCG Юлії Миронової та гендиректора креативного простору "Часопис" Олени Калібаби.

Довідка: "Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. Земельний банк компанії  станом на початок 2016 року складав близько 370 тис. га. Агрохолдингу належить 30 підприємств в 14-ти регіонах України, а також м'ясопереробні потужності в ЄС, центр дистрибуції і логістики в ОАЕ. МХП експортує свою продукцію в 70 країн.

Чистий прибуток МХП в 2016 році склав $ 69 млн проти чистого збитку в $ 113 млн в 2015 році. Виручка зросла на 7% - до $ 1,135 млрд.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.