Чому українці купують прострочені продукти (відео) | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Чому українці купують прострочені продукти (відео)

24.jpeg

В Європі давно працюють спеціалізовані магазини, які продають продукти з вичерпаним терміном придатності

Так, в європейських країнах прострочені продукти продають у спеціально відведених для цього магазинах з суттєвою знижкою. В Україні ж такі товари реалізують нелегально, як би з-під “підлоги”.

 

Журналісти знайшли декілька таких павільйонів і віднесли куплене на експертизу. Результат шокував. З чотирьох перевірених продуктів три виявилися небезпечними.

 

В США ж в подібних магазинах всі товари продаються за півціни, бо прострочені. Але покупців тут завжди багато.

 

“Особисто для мене у великих супермаркетах занадто дорого. Я не купуватиму пачку чіпсів за 4 долари. Я можу тут взяти їх за 25 центів”, – розповідає пенсіонерка Марта.

 

У Німеччині теж є магазин прострочених продуктів. І бажаючих купити їх – хоч відбавляй. Господиня лавки запевняє, що вся їжа безпечна, тільки втратила товарний вигляд.

 

На відміну від українських магазинів прострочений товар часто лежить поруч зі свіжим. І головне – продається за ту ж ціну.

 

На думку експертів, переймати закордонний досвід торгівлі простроченням – невигідно. Тому що навіть малозабезпечені люди приходять в магазин і купують найбільш затребувані товари. Це молоко, хліб, овочі. А вони і є самі швидкопсувні.

 

Коли продукти в супермаркетах вже неможливо видавати за свіжі, вони потрапляють в нелегальний продаж. Стихійних ринків прострочення стає тільки більше. Постійні клієнти таких точок кажуть, що вибір тут “як в магазині”, а ось ціни в декілька разів нижче. “Дивлюся, що подешевше, і купую. Немає вибору, як при таких пенсіях в нашій державі”, – розповідають пенсіонери.

За матеріалами: infochas.com

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.