Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

У Roshen незадоволені судом над її Липецькою фабрикою

user warning: Duplicate entry '83683-640x480' for key 'PRIMARY' query: INSERT INTO image (nid, fid, image_size) VALUES (83683, 1166390, '640x480') in /var/www/html/agronews.ua/web/includes/common.inc on line 3623.
586.jpg

Басманний районний суд Москви саботує розгляд скарг, поданих в інтересах АТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен", заявили в українській кондитерській корпорації.

Згідно з повідомленням компанії в середу, 27 березня 2017 року адвокат Липецької кондитерської фабрики "Рошен" Ірина Бірюкова направила на адресу московського суду скаргу про визнання незаконними рішень СК РФ про чергове продовження терміну попереднього слідства у кримінальній справі № 201/404049-05. До цього моменту повідомлення про призначення судового засідання на адресу адвоката не надійшло. Така ж ситуація повторилася і з аналогічною скаргою, поданою в липні 2017 року: судове засідання до теперішнього моменту не призначено.

"Процесуальний закон встановлює граничні терміни прийняття і розгляду скарг. За однією з скарг такий термін закінчився в квітні, за іншою - в липні. Очевидно, що обидва терміни пропущені. Причини ухилення від правосуддя не зрозумілі" - прокоментувала ситуацію адвокат І.Бірюкова.

У вересні 2017 року адвокат корпорації подала скаргу на адресу голови Мосміськсуду на бездіяльність Басманного районного суду Москви.

"Такі дії суду значно ускладнюють доступ компанії до правосуддя: немає постанови суду - немає можливості її оскарження. Однак корпорація "Рошен" продовжить обстоювання своїх прав усіма законними способами у рамках чинного російського і міжнародного законодавства", - йдеться в прес-релізі.

Як повідомлялося, корпорація Roshen 28 квітня 2015 року заявила про арешт майна ВАТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен" загальною вартістю 2 млрд рублів. Таке рішення було прийнято Головним слідчим управлінням СК РФ на підставі постанови Басманного районного суду Москви. ЛКФ "Рошен" неодноразово оскаржувала це рішення, однак майно із жовтня 2016 року перебуває під арештом.

Офіційний представник СКР Володимир Маркін повідомляв у квітні про порушення кримінальної справи за фактом шахрайського розкрадання (ч.4 ст.159 КК РФ) 180 млн рублів шляхом незаконного відшкодування з бюджету РФ податку на додану вартість ВАТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен". На території фабрики , а також в офісах науково-виробничої фірми "Металімпрес" у Нижньому Новгороді було проведено обшуки.

Корпорація "Рошен" входить до топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів в світі. До її складу належить Київська, Кременчуцька, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод (Україна); Клайпедська кондитерська фабрика (Литва) і фабрика BonbonettiChoco (Угорщина). Виробничу діяльність Липецької фабрики (РФ) було зупинено з 1 квітня 2017 року.

Згідно з підписаним президентом України Петром Порошенко у січня 2016 року договором, він передав свою 85-відсоткову частку в корпорації до незалежного сліпого трасту (blind trust) компанії Rothschild Trust. Банк-управитель трасту має також 4-річну довіреність на переговори про продаж активів. Президенту корпорації Roshen В'ячеславу Москалевський належить 13% через інвестфонд "Кондітерінвест", ще чотирьом топ-менеджерам - по 0,5%.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.