Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

ПУМБ продав борг агрохолдингу "Мрія" факторинговій компанії

MRIYA-Horizontal-UKR.jpg

Перший український міжнародний банк (ПУМБ) продав борг агрохолдингу "Мрія" факторинговій компанії. Про це в інтерв'ю Українським Новинам повідомив голова правління банку Сергій Черненко.

"У серпні 2017 року після довгих роздумів і затяжного юридичного процесу ми вирішили продати цей борг. Ми продали його одній з українських факторингових компаній", - повідомив банкір.

Він не уточнив, якій факториновій компанії та за яку суму було продано заборгованість агрохолдингу.

"Наповнення боргу було досить невелике, це були ринкові котирування, тому що їхні борги котируються... Ми для себе вибрали поняття чистої балансової вартості. Іншими словами, це борг за мінусом резервів. Котирування, які були на ринку, відповідали цьому рівню", - додав Черненко.

12 січня 2016 Госпсуд Тернопільської області в рамках справи про банкрутство ТОВ "Укрселко" (входить в агрохолдинг "Мрія") затвердив реєстр вимог кредиторів, у тому числі ПУМБу на 69,2 млн гривень (четверта черга) і 25,9 млн гривень (шоста черга).

20 березня 2017 року Господарський суд Києва визнав банкрутом ТОВ "Укрхорс" (входить в агрохолдинг "Мрія").

Суд затвердив вимоги кредиторів до компанії, у тому числі ПУМБу на 513,1 млн гривень (четверта черга) і 221,9 млн гривень (шоста черга).

"Мрія" вирощує пшеницю, кукурудзу, соняшник, ячмінь, ріпак, гречку, картоплю, сою й інші сільгоспкультури.

Підприємства, що входять до його складу, обробляють землі в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Рівненській, Львівській і Чернівецькій областях.

92,24% ПУМБу володіє компанія "СКМ Фінанс".

"СКМ Фінанс" є дочірньою компанією System Capital Management і спеціалізується на управлінні фінансовими інститутами.

За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк посідав 7-е місце (42,3 млрд гривень) серед 88 робочих банків.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.