Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Виробництво чорної ікри може бути дуже прибутковим бізнесом

322.jpg

Експерти Pro-Consulting оцінюють виробництво осетрових в Україні на рівні 150 тонн. Ринок осетрових заповнений на 50-60%, харчовою осетровою ікрою - на 10-15%. На ринках продається риба, яку ростили в садках і басейнах, вилов осетрових в Азовському морі заборонено.

Виробників - вкрай мало, а чорна ікра знаходиться в тіні: велика частина, а це 90% - контрабанда або фальсифікат. У зв'язку з цим, аналітики вважають, що вирощування осетрової риби може бути дуже прибутковим бізнесом. Експерти висловлюють припущення, що в  майбутньому щорічний світовий ринок товарів з осетрових можна оцінити в 25-30 тис. тонн риби та 150-200 тонн ікри.

За даними департаменту охорони використання водних біоресурсів та регулювання рибальства України, в нашій країні є 3 найбільших національних виробника чорної ікри - це «Бестер», «Осетер», і «Біосила».

Слід зазначити, що в Україні працюють близько 5-7 великих господарств, потужність яких становить 10-30 тонн на рік, є 5 державних риборозплідників, що займаються розведенням цінної риби.

Нa Дніпpoвcькoму виробничо-екcпepементальному oceтpoвoму pибному зaвoді під Xepcoнoм в 2017 році заплановано випустити в Дніпpо близько 1,2 млн мальків осетрових.

http://www.zerno-ua.com/assets/zerno/img/news/2017_10/proizvodstvo-chernoy-ikry-mozhet-byt-sverhrentabelnym1.jpg

http://www.zerno-ua.com/assets/zerno/img/news/2017_10/proizvodstvo-chernoy-ikry-mozhet-byt-sverhrentabelnym2.jpg

 

За матеріалами: Зерно

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.