Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Відсутність ринку землі не заважає розвитку аграрних компаній - Желько Ерцег

05 жовтня 2017
переглядів:
1088
AgroNews051006.jpg

Сьогодні у КВЦ "Парковий" стартувала робота Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ). Цього року провідна тема Форуму - Україна та світ у новій економічній реальності. З початком  роботи Форуму його учасників привітав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Участь у заході беруть заступник Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, а також представники українських та закордонних компаній, зокрема, в галузі АПК, економічні експерти, аналітики, представники громадськості. 

"Форум - це перш за все середовище для діалогу. Він представляє Україну іноземному бізнесу, адже нерідко іноземні підприємці мають хибне уявлення про нашу країну і ми намагаємося це виправити",- зазначає перший віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців, ініціатор КМЕФ Василь Хмельницький. 

Значна увага учасників Форуму присвячена розвитку аграрної галузі, що є однією з провідних в структурі української економіки. Зокрема, розглядаються питання об’єднання розвитку галузей АПК та хай-тек, впровадження нових технологій в роботу сільськогосподарського сектору, вбудови українських агропідприємств в ланцюги доданої вартості в рамках глобального ринку.

"Відсутність ринку землі не заважає розвитку аграрних компаній. Інвестиції вносяться, технології розвиваються, урожайність зростає. Українські менеджери подолали цю проблему - фактор, який звичайно сильно заважав. Я можу ще додати, що розуміння ІТ-технологій в аграрній галузі низьке, так само як айтішники мало розуміють процеси, що відбуваються в аграрній галузі. Справжню цінність інноваційним продуктам додає те, що все це створюється на тілі нашого агрохолдингу. Ми створили спільний проект та продукт, який буде управляти польовими процесами, враховуючи big data, інтернет речей. Ми говоримо про повну віртуалізацію процесів, які відбуваються на полі. Дрони, телеметрія - це вже не інновації. Це реальність",- зазначив, коментуючи питання впровадження ІT-технологій в сільському господарстві, операційний директор агропромхолдингу "Астарта" Желько Ерцег. 

Київський міжнародний економічний форум (Kyiv International Economic Forum, KIEF) - постійно діючий майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Орієнтований на організацію діалогу експертів, бізнесу та влади, запозичення кращого світового досвіду, створення «дорожньої карти» розвитку та сприяння конвертації ідей у реальні дії. Інформаційнім партнером Форуму виступає ІА AgroNews.ua.

Пропонуймо ознайомитися з фотопідбіркою, що зробили журналісти ІА AgroNews.ua під час роботи Форуму. 

 

 

05 жовтня 2017 14:48
переглядів:
1088