Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

АПК є ефективним майданчиком для розвитку ІТ-галузі в Україні – Юрій Косюк

IMG_3015.jpg

Якщо у нас сьогодні стоїть альтернатива – розвивати проекти з зеленої енергетики або йти шляхом розширення земельного банку, то для нас цікавіше перше. Про це заявив засновник ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) Юрій Косюк, під час свого виступу в секції «Майбутнє агробізнесу. Інвестиції, технології, інновації» в рамках Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ), що проходить в столиці сьогодні. 

«Тут ключовим є унікальність, тобто ти робиш те, що не роблять інші і таким чином маєш менше конкурентне середовище»,- сказав Юрій Косюк.

За словами засновника «Миронівського хлібопродукту», наразі компанії  цікаво інвестувати в біогаз, в сонечну енергетику та нові клієнтські проекти. «Тому йти в напрямку розвитку потрібно туди де цікаво, уникальніше і туди, де ти можеш бути кращим»,- зазначив Юрій Косюк.

Також в своєму виступі він зазначив, що аграрна галузь є ефективним майданчиком і потенційно сильним місцем для розвитку ІТ-галузі в Україні. «МХП демонструє свою відкритість, ми фінансуємо багато бізнес-інкубаторів, які можуть допомогти нам рухатися вперед",- сказав Юрій Косюк.

Також він торкнувся питання ефективного менеджменту в аграрній галузі. «Якщо ти навчився управляти 1000 га, то будеш ефективно управляти і 10 тис, і 500 тис. Ефективність - питання менеджменту»,- вважає Юрій Косюк

Учасники Форуму також зазначили, що наразі український АПК позбувається іміджу винятково як експортера сировини, з кожним роком нарощуючи інтелектуальні рішення, застосовуючи робототехніку та інші технології для точного землеробства. При цьому підкреслюється, що важливість хай-теку у цій галузі зростає на тлі зростаючої потреби продовольства у світі.

В рамках роботи секції також розглядаються питання об’єднання розвитку галузей АПК та хай-тек, впровадження нових технологій в роботу сільськогосподарського сектору, вбудови українських агропідприємств в ланцюги доданої вартості в рамках глобального ринку.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua 

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.