Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Відкритість ринків не означає перевагу в економіці, треба думати про нові інклюзивні системи – Грем Макстон

AgroNews051001.jpg

Економічна модель в сучасному світі повинна мати баланс відкритого і закритого ринку, щоб бідніші країни могли розвивати не лише власну ресурсну базу, але й виробництво. Про це заявив генеральний секретар Римського клубу Грем Макстон сьогодні під час Київського Міжнародного економічного форуму (КМЕФ) в рамках пленарного засідання «Глобальні виклики нової економічної реальності». 

«Останні 30 років нам казали, що відкриті ринки це дуже добре, однак це не означає, що вони мають перевагу в економіці», - зазначив Грем Макстон.

За словами Грема Макстона, у світі прижилася думка, що повна відкритість - це дуже добре, але наразі необхідно переосмислити ідеї балансу відкритого і закритого ринків. Грем Макстон також зазначив, що наразі треба не тільки йти за старими системами, які стали популярними 30 років тому на заході, а й думати про нові інклюзивні системи. 

Також в своєму виступі він зазначив, що економічне зростання призводить до збільшення викидів СО2 і експертам з різних країн варто замислитися над тим, як не збільшувати вплив на екологію. "Нам треба покращувати стандарти людського життя і піклуватися про природу»,- підкреслив Генеральний секретар Римського клубу. 

 

Під час КМЕФ очікується багато різних засідань, дискусій та обговорень нагальних питань експертами в галузі економіки, бізнесменами та політиками. Зокрема, учасники заходу зазначили, що наразі світ стоїть на порозі глобальних економічних перетворень, де старі закони більше не діють, а нові порібно створювати. Над вирішенням цього колосального завдання б'ються кращі уми, багато з яких присутні на цьогорічному Форумі. Серед основних питань заходу: чи стане нова економічна реальність основою покращення життя людей, як вирішення проблем зміни клімату перетворити в локомотив економіки, чи здатна Європа повернути собі лідерство в Азіатському столітті та де в цій системі координат знаходиться Україна?

Київський міжнародний економічний форум (Kyiv International Economic Forum, KIEF) — постійно діючий майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Орієнтований на організацію діалогу експертів, бізнесу та влади, запозичення кращого світового досвіду, створення «дорожньої карти» розвитку та сприяння конвертації ідей у реальні дії. Інформаційним партнером Форуму виступає ІА AgroNews.ua.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ