Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Пітер Шипош: у нас є все, щоб виробляти насіння соняшнику в Україні навіть краще ніж те, що імпортується

IMG_3002.jpg

Система контролю якості, що існує в середині компанії DuPontPioneer, є не менш жорсткою, а подекуди навіть й більш вимогливішою, ніж державні вимоги до сертифікації насіння. Це зроблено з метою надання клієнтам компанії найякіснішого продукту, що відповідає усім необхідним міжнародним стандартам. Про це повідомила директор Компанії DuPont Pioneer Олена Дуніна під час брифінгу для журналістів, що відбувся в рамках відкриття нової лінії з виробництва насіння соняшнику на заводі у с. Стасі на Полтавщині.

«В Австрії у нас розташована  лабораторія з перевірки якості насіння кукурудзи, а перевірка соняшнику здійснюється у Франції. І з усіх заводів компанії насіння однаково поступає на контроль якості. Якщо воно не проходить його, то воно не піде на ринок жодної країни. Це добре знають українські фермери. Ми дуже вдячні тим нашим агрохолдингам та іншим партнерам, які купують українське насіння Pioneer»,- зазначила Олена Дуніна.

Під час брифінгу було підняте й питання подекуди недовірливого ставлення українських аграріїв до вітчизняного насіння. Яким чином компанія збирається переконувати клієнтів у зворотньому, розказав керівник з виробництва насіння сільськогосподарського підрозділу компанії DowDuPont в Європі Пітер Шипош:

«Про прискіпливе ставлення аграріїв до насіння, виробленого в Україні, ми знали  з самого початку, коли почали інвестувати у будівництво заводу. Варто сказати, що в с. Стасі зараз найсучасніший завод, куди було привезено найсучасніше обладнання. Фізично у нас є все, щоб робити тут насіння навіть подекуди краще ніж те, що імпортується. Якщо ми говоримо про польове виробництво, то тут ми платимо свою ціну за те, що ми вчимося. В перший рік, коли ми вирощували наш соняшник, то вся продукція була не найкращої якості і, звісно, вона не потрапила на ринок. Це було не від того, що щось погано робилося на заводі, а від того, що така якість була отримана з поля. Відповідно, контроль за дотриманням технології в полі є найважливішим фактором у виробництві насіння. Адже якщо з поля прийшло погане насіння, то ми його вже не змінимо – це елементарні закони біології. Лише минулого року ми почали виробляти насіння, яке дійсно від нас очікує український фермер. Ми постійно шукаємо партнерів, які б нам допомогали вирощувати якісне насіння і яке б відповідало стандартам українських агровиробників».

Представники DuРont Pioneer також зазначили, що сьогодні насіння кукурудзи, що виробляється в Україні, успішно експортується до країн Європи . І це найкращий доказ того, що якість насіння, виробленого в нашій країні, відповідає європейським стандартам. Коли норми українського законодавства щодо насіння соняшнику відповідатимуть стандартам OECD, це стане також можливим і по цій культурі.

Компанія планує, що нова насіннєва лінія забезпечить агровиробників в Україні на 70% насінням соняшника DuPont Pioneer.

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ