Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Форум зернопереробників в Одесі: обговорення тенденцій ринку та виставка борошномелів

29 вересня 2017
переглядів:
1207
DSC_0529.JPG

Незважаючи на те, що Україна є одним з провідних світових експортерів зерна, вона традиційно експортує більше сировинних сільськогосподарських товарів, ніж продуктів переробки з більш високою доданою вартістю, таких як борошно. На цьому тижні (28 і 29 вересня) в Одесі пройшов третій «Форум зернопереробників: ринок і технології - 2017». Форум був організований Громадською спілкою «Борошномели України» за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй (ФАО) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

 

Цього року в заході взяли участь близько 150 осіб, в тому числі представники зернопереробної промисловості України – виробники борошна і круп, трейдери, постачальники техніки та експерти міжнародного ринку. Представники зернопереробної промисловості з Казахстану та Киргизстану приєдналися до обговорень завдяки підтримці Регіональної ініціативи ФАО з агропродовольчої торгівлі та регіональної інтеграції в Європі і Центральній Азії.

 

Учасники дізналися більше про виробництво органічного та збагаченого борошна, нові технології переробки, світовий ринок борошна і продуктів переробки зерна, а також тарифні і нетарифні бар'єри у країнах-імпортерах.

 

Під час Форуму також проходила виставка виробів борошномельної промисловості і устаткування для переробки зерна.

 

«Експорт товарів з доданою вартістю більш складний, ніж експорт зерна, тому що він вимагає кращого доступу до ринків і інвестицій в логістику», – прокоментував економіст ФАО Дмитро Приходько. «Для деяких ринків потрібна обов'язкова фортифікація борошна. Міжнародний ринок борошномельно-круп'яної продукції зростає, і в українських виробників є хороші перспективи».

 

Диверсифікація експорту

ФАО і ЄБРР в останні роки підтримують українську зернопереробну промисловість, що дозволяє отримувати якіснішу інформацію про зерно і сприяти діяльності з розвитку експорту.

 

За сприяння ФАО і ЄБРР представники даної галузі нещодавно взяли участь в торгових виставках в Гонконзі, Танзанії, Індонезії та Об'єднаних Арабських Еміратах, а також в навчальних заходах і конференціях, щоб поглибити свої знання про ринкові можливості, санітарні і фітосанітарні стандарти, та про якість і технології у виробництві борошна.

 

В 2016-17 маркетинговому році Україна стала сьомим за величиною експортером пшеничного борошна в світі, експортувавши борошна на суму 82 млн. дол. США – на 13% більше, ніж в попередньому році.

 

«Для цієї галузі в Україні важливо продовжувати збільшувати і диверсифікувати експорт, особливо за рахунок залучення ринкових сегментів з більш високою доданою вартістю, а також шляхом виходу на нові ринки, що швидко зростають», – зазначив Василь Говгера, економіст відділу агробізнесу в ЄБРР. «Це вимагатиме значних інвестицій в підвищення якості, впровадження інноваційних технологій, розробку нових продуктів і створення надійних і високопродуктивних агропродовольчих ланцюжків».

 

Наступні кроки

 

З 2009 року ФАО і ЄБРР сприяють державно-приватному політичному діалогу в зерновому секторі України, успішний приклад якого був повторений в інших секторах. Робота з професійними асоціаціями, такими як Громадська спілка «Борошномели України», посприяла розвитку сектора.

 

Надалі ФАО і ЄБРР працюватимуть із спілкою в напрямку стратегії поліпшення галузевого регулювання, покращення якості підтримки і збільшення експорту українських борошномельних продуктів.

 

«На основі цьогорічних результатів по експорту, ми можемо з упевненістю передбачити, що позитивні тенденції збережуться», – сказав Родіон Рибчинський, голова спілки. «Ми вважаємо, що це результат галузевого співробітництва. Працюючи разом, виробники борошна також можуть зосередитися на вдосконаленні технологій і розробці нових продуктів».

29 вересня 2017 15:52
переглядів:
1207