Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

«МАЇС» презентував нові гібриди кукурудзи аграріям Степу

AgroNews22091701.jpg

Компанія «МАЇС» (Дніпропетровська область) презентувала аграріям Степу лінійку своїх нових гібридів кукурудзи. Презентація гібридів відбулася 15 вересня на Дні поля компанії на полігоні в селі Новоолексіївка (Синельниківський район, Дніпропетровська область).

«Це наш 22-ий День поля. Ми не позиціонуємо захід як науковий, хоча завжди присутні й доктори наук, і професори. Упевнений, що кожен відвідувач наших заходів — професор своєї справи. Ми не позиціонуємо захід як ювілей, хоча цього року «МАЇС» святкує 25 років своєї діяльності.

День поля — живе спілкування з партнерами. Захід, який забезпечує прозорі й чесні відносини з клієнтами. Аграрії бачать поле своїми очима, бачать реальні цифри врожайності, а не просто слова і картинки презентації. Серед приватних структур в Україні «МАЇС» був першим, хто впровадив польові формати спілкування з учасниками аграрного ринку», — говорить голова правління Компанії «МАЇС» Віктор Борисов.

Представники сільськогосподарських підприємств оглянули полігон, на якому цього року розміщені 23 гібриди, включаючи нові гібриди — ДМС Тренд, ДМС Лорд, ДМС Бенефіс.

Учасники заходу бачили різні варіанти вирощування рослин (кожен гібрид був вирощений на двох паралельних ділянках: в умовах природного зволоження ґрунту і в умовах додаткового крапельного поливу), ознайомилися з сучасними системами захисту польових культур.

На сьогодні в портфелі компанії — 70 гібридів. У процесі внесення до реєстру — нові 15 гібридів. Одне із завдань компанії на сезон 2017/2018 — оптимізація лінійки брендів.

«Основне завдання — скоротити, точніше, оптимізувати лінійку гібридів. Дуже важко аграріям орієнтуватися. Гібриди розподілимо на 4 групи: ранні, середні, пізні, рекомендовані для силосу», — говорить голова правління Компанії «МАЇС» Віктор Борисов.

Аналогічно минулому року Компанія «МАЇС» провела квест, під час якого аграрії, спостерігаючи за збиранням ділянок кукурудзи, повинні були визначити гібрид, який показав максимальну врожайність (у перерахунку на 14% вологості) в умовах природного зволоження ґрунту, назвати гібрид, який показав кращий результат в умовах додаткового крапельного поливу, визначити гібрид, який зарекомендував себе як найкращий на двох ділянках. Аграрії-переможці конкурсу в якості нагороди отримали планшети.

«Переможцем» квесту став новий гібрид — ДМС Орфей. Урожайність на ділянці природного зволоження ґрунту — 4,7 тонн/га, урожайність на ділянці з додатковим крапельним поливом — 10,7 тонн/га.

«ДМС Орфей — наш абсолютно новий гібрид. Розраховуємо, що в наступному сезоні він буде представлений у портфелі продуктів компанії. Насіння виростили», — говорить голова правління Компанії «МАЇС» Віктор Борисов.

Компанія «МАЇС» має намір в майбутньому щосезону проводити кілька Днів поля в різних регіонах України: Степ, Лісостеп, Полісся.

НВФГ «Компанія «МАЇС» — розробник базових селекційних форм і комерційних гібридів кукурудзи, виробник насіння широкого спектру гетерозисних форм кукурудзи для насіннєвого ринку України і країн Європейського континенту. Компанія проводить реалізацію власних селекційних програм з 1992 року і за більш ніж 20-річний період діяльності створила власний генетичний банк (включає кілька тисяч селекційних зразків).

Офіційно зареєстровані лінії та гібриди мають патентний захист.

На український і світовий насіннєві ринки компанія вивела близько сотні гібридів різних груп стиглості (від ФАО 160 до ФАО 500). Гібриди Компанії «МАЇС» зареєстровані в Україні, Росії, Білорусі та Європейському Союзі.

Виробничі потужності компанії складаються з трьох насіннєвих заводів, розташованих у центральному та західному регіонах України й оснащених сучасним обладнанням європейських і американських виробників (Petkus, Westrup). Компанія «МАЇС» має власну ліцензовану лабораторію якості насіннєвого продукту.

Компанія «МАЇС» — член Міжнародної асоціації тестування насіння (ISTA), Американської асоціації виробників насіння (ASTA).

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ