Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Акціонери "Креатив груп" вирішили ліквідувати компанію

23-08.jpg

Акціонери ПАТ "Креатив груп" прийняли рішення ліквідувати компанію. Відповідне рішення було прийнято на зборах акціонерів 8 вересня, його підтримали власники 100% акцій компанії.

Згідно з наведеними даними, сума зобов'язань "Креатив груп" склала 148,4 млн грн. Статутний капітал компанії за підсумками 2016 року склав 2,05 млн грн.

До 2014 року виручка "Креатив груп", інтегрованої агропромислової компанії, перевищувала $ 1 млрд, в неї входили три олійноекстракційних заводи, чотири маргаринових заводи, фабрики по переробці сої, виробництва паливних пелет і свинарський бізнес. Крім того, компанія мала 30 тис. га землі.

"Креатив" був  №1 з виробництва маргаринів.

Восени 2014 роки ситуація в компанії різко погіршилася. Пул іноземних кредиторів відмовився продовжувати кредит і зажадав повернення грошей. Перший квартал 2015 року компанія завершила з чистим збитком 4,5 млрд грн при валовій виручці 158 млн грн. Після цього група не публікувала звітність. Спроби домовитися про реструктуризацію боргів не увінчалися успіхом.

Як повідомлялося, в червні Господарський суд Києва почав процедуру банкрутства ПАТ "Креатив", 100% якого належить ПАТ "Креатив груп".

Раніше Національний банк висловлював стурбованість загальною заборгованістю ПрАТ "Креатив" перед українськими та міжнародними банками в розмірі $ 630 млн. Зокрема, станом на початок 2015 року частка кредитів "Креатива" в державних банках становила майже 80% або більше 11 млрд грн: майже 7 млрд грн компанія була винна "Ощадбанку", 2,5 мільярда - "Укрексімбанку", 2 мільярди - "Укргазбанку".

Як повідомлялося, в травні суд вирішив стягнути з колишнього топ-менеджера компанії "Креатив" Максима Березкіна більше $ 25 млн на користь державного "Ощадбанку". Раніше у цій справі за заявою "Ощадбанку" постановою суду було накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно Березкіна.

У квітні суд вирішив стягнути з ПАТ "Креатив" понад 500 млн грн на користь "Ощадбанку".

В цілому, на розгляді в судах загальної юрисдикції знаходяться ще 10 позовів "Ощадбанку" до юридичних і фізичних осіб про стягнення боргів "Креатива".

За матеріалами: biz.censor.net.ua

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.