Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Суд став на бік рейдерів ТОВ “НЕСТ»

210.jpg

Київський апеляційний господарський суд повністю відхилив апеляційну скаргу захисників Братського маслопресового заводу (БМПЗ) – ТОВ “НЕСТ”. Про це повідомила ГО «Самооборона підприємців», які були присутні під час розгляду справи в суді.

«Рішення, яке було винесено судом, ще раз доводить, що наші суди, поки що не готові стояти на боці правди і виносити дійсно законні, неупереджені рішення.

Тож ми, з повною відповідальністю можемо заявити, що Київським апеляційним господарським судом в повному обсязі підтримано рейдерство в нашій державі і безпосередньо на ТОВ "НЕСТ"», - наголошується у повідомлені організації, крім того, в організації додали, що про це свідчить багато фактів, які було зафіксовано під час розгляду справи - жодне клопотання не було розглянуто вчасно та згідно законодавства, крім того, було явним й те, що рішення суду було підготовлено ще до закінчення розгляду справи, оскільки в даному випадку  суд навіть не виходив в нарадчу кімнату, а саме рішення було прийнято та роздруковано менш ніж за 7 хв, хоча в залі не було технічних засобів для друку.
 
«Тож, як бачимо, рейдери мають гарну підтримку і поки що продовжують вести не чесну діяльність. Однак, ми продовжуємо свою боротьбу і вже готуємо касаційну скаргу, а також, звернення до Вищої ради правосуддя щодо упереджених дій судів під час розгляду справи», - зазначила керівник ГО «Самооборона підприємців» Ольга Матвіїва.

Нагадаємо, що завод знаходиться в смт. Братське, Миколаївської області. За повідомленнями керівника, захоплення було здійснено 13 січня цього року шляхом підробки документів. Зокрема, загарбники вчинили незаконні реєстраційні дії, фактично переписавши на підставну особу підприємство. Це виражалося в незаконному внесенні в Єдиний державний реєстр змін про “нових” власників і директора, а також, зміну юридичної адреси підприємства.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.