VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»

 • Традиційно, у вересні, всі аграрії України їдуть до Тетієва задля того, аби оцінити та на власні очі побачити усі новинки техніки та  найкращі технології в польових умовах. І цей рік не є виключенням.

  7-8 вересня журналісти ІА AgroNews.ua побували на V щорічній виставці-демонстрації техніки в дії «Битва Агротитанів 2017» і поспілкувалися з провідними компаніями агротехніки всеукраїнського та міжнародного рівня.

  Одним з прикладів компаній, що довгі роки успішно працюють на українському агроринку є компанія VELESAGRO – виробник багатофункціональної ґрунтообробної техніки з високими стандартами якості, з огляду на сучасні і економічно ефективні технології. Ми побачили техніку VELES AGRO в дії у польових умовах і захотіли поспілкуватися з фахівцем відділу збуту компанії Антоном Шевченко, який розповів про досвід компанії, продукцію, яку найчастіше обирають аграрії та плани щодо подальшого розвитку.

  AgroNews.ua: Скільки вже працює техніка Велес Агро на ринку України?

  Антон Шевченко: Компанія VELES AGRO була заснована в 1996 році і за минулі двадцять років постійного розвитку і вдосконалення підприємство зайняло заслужене місце серед провідних виробників ґрунтообробних машин і запчастин, а продукція отримала визнання якості, не тільки в Україні, а й за її межами. Спочатку ми починали все з запасних частин, потім почали робити дискові борони. Потім – зробили сівалки. А далі плуги, культиватори, тощо. Взагалі можливості техніки – необмежені,  багато комплектацій. На сьогоднішній день, якщо брати наприклад по сівалкам, то із 4-6 метрових сівалок у нас продано більше 1.5 тисячі по Україні.

  AgroNews.ua: А які показники цього року, чи демонструється зростання по кількості спецтехніки?

  Антон Шевченко: Якщо взяти по одиницях, то можна з впевненістю сказати, відносно 2016 року, 2017 рік  у нас іде стабільне зростання.  Можливо ми могли б і більше зробити, але у нас потужності заводу обмежені. Проте ринок України зростає. Усі зараз бажають більш якісну техніку. Ми позиціонуємо себе як найдорожча техніка в Україні вітчизняного виробництва, але вона є й найбільш якісною і основні наші конкуренти – це імпортна техніка.

  AgroNews.ua: І тому напевно, навколо вас на цій «Битві Агротитанів» в основному потужні світові бренди?

  Антон Шевченко: У нас все найякісніше. Найсучасніше технології і матеріал. Якщо збоку подивиться людина, яка не з цього ринку, то я думаю вона й не розбереться де український виробник, а де  імпортний. Основна наша перевага– це наш метал, це шведська сталь. Ми використовуємо тільки її. Українського металу ми взагалі не використовуємо.  Через це по якості, всі знають що наші комплектуючі і наші запасні частини є  зносостійкі та потужні.

  До речі, у 2016 році компанія також брала участь у «Битві Агротитанів». Тоді демонстрували універсальну  дискову борону ZEUS. У цьому році вирішили демонструвати три одиниці техніки. На виставці та на демонтраційній ділянці представлений глибокорозпушувач GRS 4 з внесенням мінеральних добрив, плуг оборотний PON 5+1, а також лущильник KRONOS 6 (кращий лущильник року в номінації грунтообробна техніка за версією ІНТЕРАГРО 2016).

  AgroNews.ua: Які взагалі прогнози по продажах техніки і яка техніка найбільше подобається аграріям?

  Антон Шевченко: На сьогоднішній день стабільно продаються: культиватори, глибокорозпушувачі, сівалки, дискові борони. Всі зараз намагаються інтенсивно вести своє сільське господарство. Якщо раніше це був плуг, культиватори, то зараз намагаються за два-три проходи закрити вологу. Через тиждень тою самою бороною пройти. Зробити передпосівне ложе й посіяти. Через те ми зробили дискову борону KRONOS, яка забезпечує всі ці потреби аграріїв. І як на мене, ця дискова борона буде користуватись попитом як і культиватори. Борона була вперше представлена в 2016 році. Вона проходила випробовування в ряді господарств. І якщо в тому році у нас була лише шестиметрова, то в цьому році ми продали вже в господарства 4-ри метрові, 8-ми метрові, і 11-им метрові. І перші одинадцятиметрові машини поїхали в Молдову та Болгарію.

  Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

   

   

  Поширити: