НОВИНИ

Іван Слободяник: Антирейдерські штаби від Кабміну – імітація боротьби з рейдерством

15.08.2017 08:55
 • «Ініціатива по створенню антирейдерських штабів вже давно була від Асоціації фермерів та приватних землевласників України, в тому числі були оперативні штаби МВС. Саме Мін’юст не хотів спочатку створювати ці штаби при уряді», — пояснює Іван Слободяник.

  Коли пішов шквал рейдерських захоплень та була ініціатива від Асоціації фермерів та приватних землевласників, міністерство вирішило створити «власні» антирейдерські штаби.  «Вони створюють ці штаби, включають туди правоохоронців і представників асоціації фермерів», — додає Іван Слободяник.

  Хоча при цьому вже існує комісія з питань скарг у сфері державної реєстрації, яка мала б займається проблемами рейдерства, це рейдерство очолила. І замість того, щоб ввести представників аграрного сектору в цю комісію, Мін’юст імітує діяльність боротьби з рейдерами, ініціюючи «антирейдерські штаби» при Кабміні — без повноважень і важелю.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів України вирішив створити оперативні штаби в регіонах спільно з Обласними державними адміністраціями, територіальними підрозділами МВС, Держземкадастру, Мін’юсту, аграрними асоціаціями для недопущення незаконних захоплень  врожаю і землі у фермерів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: