Комерційний директор «Aгріматко-Україна» Сергій Марченко: Зі своїми клієнтами ми ділимося лише передовими технологіями агросвіту | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Комерційний директор «Aгріматко-Україна» Сергій Марченко: Зі своїми клієнтами ми ділимося лише передовими технологіями агросвіту

AgroNews09081702.jpg

Минулого тижня у с. Худяки на Черкащині відбувся День французького виробника. Захід відвідали представники провідних агрокомпаній України, аграрії та експерти агробізнесу. АgroNews.ua вдалося поспілкуватися з комерційним директором компанії "Aгріматко-Україна" Сергієм Марченком. В невеличкому експрес-інтерв’ю він розповів про основні напрями діяльності компанії та методи ведення бізнесу в Україні. 

АgroNews.ua: Розкажіть, будь-ласка, про основні напрями діяльності Вашої компанії?

Сергій Марченко: Компанія «Агріматко-Україна», заснована в 2000 році і входить до складу групи компаній «Агріматко». Головними напрямками діяльності компанії є забезпечення сільськогосподарських виробників найкращими продуктами для розвитку його господарства, а саме в  таких напрямках як: сільськогосподарська техніка, насіння польових культур, засоби захисту рослин, насіння овочевих культур, мікродобрива, крапельне зрощення, ветеринарні препарати.

АgroNews.ua: Яка основна стратегія успіху Вашої компаніі?

Сергій Марченко: Ми виходимо з того, що нашим агровиробникам повинно бути комфортно працювати. Вони мають думати не про вибір різних продуктів від різних постачальників, а працювати з мінімальною кількістю партнерів, які забезпечать повний спектр послуг, починаючи від техніки і закінчуючи насінням.

АgroNews.ua:  І Ви надаєте такий спектр послуг власним клієнтам?

Сергій Марченко: Коли клієнт приходить в компанію “Aгріматко-Україна”, він отримує не лише повний спектр продуктів, а в першу чергу, консультації, технології та послуги. З клієнтами ми ділимося найбільш передовими технологіями агросвіту, спираючись на досвід 54 країн, в яких представлена компанія “Aгріматко-Україна”.

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.