Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

VELES AGRO представила новий передпосівний комбінований агрегат FORWARD

AN_140.jpg

Національний виробник сільськогосподарської техніки компанія VELES AGRO в поточному році представила три новинки для обробітку ґрунту.

Основне завдання, яке постає перед фермером навесні, це максимально якісно та в короткі строки підготувати поле під посів, тому компанія VELES AGRO представила новий передпосівний комбінований агрегат FORWARD.

Передпосівний комбінований агрегат FORWARD призначений для підготовки посівного ложе після оранки, або будь якого іншого обробітку ґрунту. За один прохід FORWARD прекрасно вирівнює поверхню поля, подрібнює груду і готує оптимально ущільнене посівне ложе. Агрегат має високу продуктивність за рахунок ширини захвату та великої швидкості роботи до 15км/год. Завдяки правильному розташуванню  робочих органів агрегат готує посівне ложе за один прохід, відновлюючи капілярність в розпушеному ґрунті.

Для якісного обробітку, агрегат оснащений розрихлювачами сліду трактора, щоб мінімізувати ефект  переущільненого ґрунту. Для забезпечення ідеально рівної поверхні поля, FORWARD оснащений трьома вирівнюючими планками. Гарантію якісного посівного ложе забезпечують два ряди підпружинених лап, що безступінчаcто регулюються на глибину роботи від 2 до 12 сантиметрів. Основна груда подрібнюється планчатим катком, що має діаметр 400 мм та надійні підшипникові вузли імпортного виробництва. Роботу по фінальному подрібненню та максимальному ущільненню ґрунту покладено на каток Crosskill, даний каток підходить для всіх типів ґрунтів, завдяки своїй конструкції та вмонтованим чистикам.

Елементи управління передпосівного комбінованого агрегату FORWARD створені з урахуванням побажань аграріїв, тому налаштування агрегату не займає багато часу та є абсолютно простими та доступними.

В свою чергу компанія VELES AGRO гарантує якість виробленої продукції та забезпечує гарантійно-сервісне обслуговування в максимально короткі строки. Співпраця з компанією VELES AGRO гарантує бездоганну якість обслуговування, оперативне вирішення питань та цілодобову клієнтську підтримку.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ