Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаю

07.08.2017 09:21
 • Доцільність використання засобів захисту рослин на сьогодні майже не викликає запитань у жодного фермера. Адже саме так можна ефективно захистити свої майбутні врожаї від різного типу шкідливих організмів. Дотримуючись адаптованої технології вирощування яка включає застосування засобів захисту рослин, аграрій захистить свої посіви від бур’янів, шкідників та хвороб.

  Хімічні засоби захисту рослин (ЗЗР) допомагають майже повністю вирішити подібну проблему. Якщо раніше, культура не отримувала належного захисту від хвороб, шкідників, то сьогодні ситуація змінилася і є усі необхідні засоби які на високому рівні контролюють зазначені шкідливі організми. Що стосується бур’янів, їх також знищують за використання сучасних гербіцидів. Окрім гербіцидів загальний рівень забур’яненості контролюють ще й за допомогою різних заходів обробітку ґрунту.

   «У захисті рослин дуже важливо раціонально та обґрунтовано використовувати пестициди у своїх посівах або насадженнях. Якщо аграрій не порушує рекомендацій виробників, консультується з ними, не купує продукти сумнівного походження у неперевірених компаніях, а довіряє лише серйозним компаніям, які довгий час прозоро працюють на даному ринку – він завжди отримує найвищі результати!» – розповідає Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР  корпорації UKRAVIT – найбільшого українського виробника ЗЗР та мікродобрив.

  Досвідчені агрономи добре знають, що застосовувати пестициди з року в рік необхідно з різних хімічних груп. Не можна покладатися на один і той же препарат, не рекомендовано віддавати перевагу лише одній хімічній групі пестицидів, навіть якщо вони задовольняють потреби. В іншому випадку досить швидко буде розвиватися резистентність. Необхідно чергувати препарати із різних хімічних груп які мають різні сайти дії на шкідливі організми або впроваджувати бакові суміші.

  «Розумне застосування того чи іншого препарату дозволить отримати високу ефективність його дії та надійно і довготривало захистити посіви, зібравши натомість щедрий врожай»,- підкреслив Олександр Мигловець.

  Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 135 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

  З питань продажу та співпраці звертатися:

   

  ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул. Дегтярівська, 25/1.
  Гаряча лінія: 0 800 301 401

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: