Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Хочеш якісні ЗЗР? Купуй українське!

AgroNews31071701.jpg

Рослини потрібно не лише підживлювати, але ще обробляти від хвороб, а також захищати від ворогів і непрошених «нахлібників» - комах-шкідників. Головний фактор у виборі ефективного препарату захисту рослин – це правильне використання і висока якість. Саме тому до вибору засобів хімічного захисту рослин слід підходити з особливою часткою відповідальності.

За останні десятиліття в головах багатьох аграріїв міцно закріпилася думка: «хочеш якісний продукт – купуй імпортне». Але в Україні є компанії, які руйнують цей стереотип. Однією з них є Група компаній UKRAVIT  - потужний вітчизняний виробник засобів захисту рослин та добрив із мікроелементами, добре відомих на внутрішньому, а з 2012 року й на зовнішніх ринках.

Вітчизняний лідер ринку ЗЗР «UKRAVIT» пропонує інноваційні та бюджетні рішення для сільськогосподарських виробників усіх ґрунтово-кліматичних зон України з використання високоякісних хімічних засобів захисту рослин та мікродобрив. «UKRAVIT» допомагає оптимізувати витрати виробника на захист посівів і домогтися максимальної рентабельності виробництва як в багатогалузевих господарствах, так і в приватному секторі. З метою зменшення факторів небезпеки і захисту населення від зооантропонозних інфекцій, створення безпечних умов господарювання і проживання населення України, мінімізації економічних збитків від шкідників в народному господарстві, компанія здійснює оптову та роздрібну продаж препаратів для дезінсекції та дератизації.

Попит на продукцію вітчизняного виробника зростає і на внутрішньому, і на зовнішньому ринках. Тому на меті компанії за п’ять років збільшити виробництво пестицидів та агрохімікатів щонайменше до 30 %.  

«Ми займаємо близько 7% ринку, але з кожним роком цей відсоток збільшується. Вже в цьому році у нас іде суттєвий приріст. Зараз ми експортуємо у Грузію та Молдову, також є попит в інших країнах, є значна потреба і на внутрішньому ринку, і ми плануємо розширити географію нашого експорту», - зазначає  власник  Групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко.

«У Компанії «UKRAVIT» є задача зробити так, щоб виробництво у фермера було дійсно ефективним. На сьогоднішній день є досить чітке завдання – використовувати хімічні засоби так, щоб кожній окремій ділянці землі приділяти увагу, щоб у першу чергу, аналізувати, що є у цьому ґрунті, і вже після цього розуміти, що необхідно рекомендувати фермеру» - зазначає Володимир Маліновський, доктор хімічних наук.

Фахівці компанії ретельно досліджують місцеві умови і виробляють спеціалізований продукт саме під них. При цьому відбувається дотримання трьох головних принципів: продукт має якісно виконувати свої основні функції, він має давати споживачу більший і якісніший врожай, а також відповідати найсуворішим екологічним стандартам.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ