Створюється електронна база кадастру земель Черкащини | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Створюється електронна база кадастру земель Черкащини

 кадастр.jpg

У Головному управлінні Держкомзему Черкаської області нині ведуться роботи із переведення в електронний вигляд планово-картографічних матеріалів наявних землевпорядних документів. Все це робиться в рамках реалізації Закону України "Про державний земельний кадастр". І має за мету наповнення бази даних Державного земельного кадастру, її технічну систематизацію для більш оперативного та мобільного доступу до електронної бази даних.Усі наявні планово-картографічні матеріали переводяться в електронний растровий вигляд шляхом їх сканування.

"Перетворенню підлягають тільки достовірні матеріали, які мають офіційний статус та отримані з офіційних джерел. Це, перш за все, проекти формування території сільських, селищних, міських рад, проекти встановлення меж населених пунктів, проекти (схеми) поділу колективної власності на земельні частки (паї), а також технічна документація щодо складу грунтів та проекти роздержавлення і приватизації земель сільськогосподарських підприємств",-стверджує начальник відділу земельного кадастру Головного управління Держкомзему в Черкаській області Валерій Бакалина.

Очікується, що всі ці роботи буде завершено впродовж кількох місяців, і матеріали в електронному вигляді стануть доступні не лише тим, хто покликаний здійснювати державний контроль за земельними угіддями, а й широкому загалу землекористувачів.