Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Економічно і ефективно: фермери обирають українські ЗЗР

AgroNews21071702.jpg

Літо – спекотний час для аграріїв. Всі сподіваються на прихильність погоди і хочуть отримати добрі врожаї.

Вітчизняний виробник ЗЗР та мікродобрив – Група компаній UKRAVIT спеціалізується на розробці і виробництві агрономічно та економічно вигідних продуктів захисту. Продукція UKRAVIT адаптована до різних умов, з огляду на  кліматичні особливості різних регіонів.

За допомогою продуктів компанії значно знижуються витрати на придбання захисних засобів для культурних рослин. Засоби захисту від вітчизняного виробника оптимально підходять для використання в масштабах промисловості, так і на домашніх присадибних ділянках, і в садах.

Каталог продукції UKRAVIT дуже великий – понад 130 препаратів, у тому числі всі можливі засоби захисту та мікродобрива. Це і препарати гербіцидної дії. Такі засоби на високому рівні контролюють забур’яненість у посівах та насадженнях різних сільськогосподарських культур  а також препарати інсектицидної дії. У цю групу пестицидів відносяться продукти, які ефективно та довготривало контролюють різного роду шкідників, в тому числі і карантинні; - препарати для протруювання насіння. Такі засоби ідеально захищають посівний матеріал як від шкідників так і від збудників хвороб, сприяють появі дружним сходам. Є також препарати для регулювання та стимулювання росту рослин,  фумігант нового покоління.

Для того, щоб отримати добрий результат від обробки, необхідно строго дотримуватися інструкції компанії-виробника.

«В жодному разі не рекомендується самостійно змінювати концентрацію препаратів, періодичність внесення, інтенсивність обробок. Кожен з препаратів має свій регламент застосування з докладними вказівками про використання. Лише строго дотримуючись інструкції можна отримати першокласну роботу препаратів», - зазначає керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР  UKRAVIT Олександр Мигловець.

Аграрії обирають препарати UKRAVIT ще й тому, що вони  економічно вигідні. Їх норми витрати не великі. Як правило, це концентровані речовини, з яких необхідно готувати робочі розчини. Працювати з такими засобами захисту дуже просто. Вони прекрасно розчиняються у воді. Всі препарати UKRAVIT є безпечними для навколишнього середовища і рослин при дотриманні усіх регламентів. Дотримуючись інструкції вдається досягти високих результатів без шкоди для культури, її селекції, ґрунту і навколишнього природного середовища.

 З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

 

 

Гаряча лінія: 0 800 301 401

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.