Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як обрати оптимальний протруйник?

19 липня 2017
Переглядів:
14303
AgroNews19071701.jpg

Що необхідно враховувати, щоб оптимально вирішити проблему зі шкідливими організмами з мінімальними втратами?

Спеціалісти радять протруювати від хвороб насіння завжди, від шкідників – якщо є передумови, наприклад, якщо є посів зернових по зернових, затяжна тепла осінь, наявні грунтові шкідники…

«Якщо ми говоримо про зернові колосові культури, то, в першу чергу, у контролі зі шкідниками  постає питання вибору протруйника.  В інсектицидних препаратах здебільшого застосовуються декілька діючих речовин, зокрема це, імідаклоприд, тіаметоксам, клотіанідин», - зазначає керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР Групи компаній UKRAVIT Олександр Мигловець.

Як зазначає експерт, що стосується питання вибору оптимального протруйника, то звісно для цього потрібно віддавати зерно на фітопатологічний лабораторний аналіз, де після визначення переліку збудників хвороб, Вам підберуть необхідний препарат. «Якщо немає змоги це зробити, то потрібно брати до уваги які попередники були під цією культурою, чи було вражене зерно в цьому році і якщо так, то якими збудниками. Враховуючи ці прості речі, можна підібрати протруйник. Але ми рекомендуємо обирати не однокомпонентний, а двох-, трьохкомпонентний протруйник для того, щоб: а)не виникало стійкості у збудників хвороб б) розширити спектр контрольованих шкідливих організмів в) захистити на найбільш тривалий час культуру від різних збудників хвороб», - зазначає Олександр Мигловець.

Коли треба використовувати протруйники?

Зазвичай це робиться перед сівбою, або заздалегідь. В більшості випадків протруєння насіння роблять за 1-2 тижні до сівби. Лише великі агрохолдинги, що мають великі масиви під посіви роблять це десь за 1-2 місяці.

Вітчизняний виробник ЗЗР та мікродобрив група компаній UKRAVIT на даний час має найбільший серед країн Європи та Азії портфель з 135 препаратів. «У своїй продукції ми використовуємо 77 діючих речовин, застосовуємо у своїх мікродобривах 16 елементів живлення. Така широка лінійка, в якій представлені всі препарати; від протруйників, фунгіцидів, гербіцидів та закінчуючи стимуляторами росту, дозволяє побудувати комплексну систему захисту та підживлення усіх культур, які вирощуються на теренах України у всіх грунтово-кліматичних зонах» - зазначає Віталій Ільченко, генеральний директор компанії UKRAVIT.

 

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 135 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси). З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

 Гаряча лінія: 0 800 301 401

19 липня 2017 13:36
переглядів:
14303
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ