Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

KRONOS – обробіток ґрунту, що вражає

AgroNews10071702.jpg

Новий дисковий лущильник з ножовими котками KRONOS від компанії VELES AGRO пішов у серійне виробництво. Після повного циклу випробувань модель уже експлуатують у господарствах України.

В рамках Міжнародної виставки «ІнтерАГРО» було проведено конкурс InterAGRO Innovation Aword на визначення найкращих рішень у виробництві техніки та обладнання. У номінації «Машини для обробітку ґрунту і посівів. Інноваційна техніка та обладнання» перемогу здобула компактна дискова борона KRONOS компанії VELES AGRO — вітчизняного підприємства, що достойно конкурує з  іноземними виробниками сільгоспмашин.

KRONOS ― це компактна дискова борона (лущильник). Агрегат є одним з найкращих серед представлених в Україні лущильників як вітчизняного, так і закордонного виробництва. Компактна дискова борона KRONOS вже завоювала прихильність аграріїв, про що свідчать обсяги реалізації. Аграрії, які неодноразово відвідували закордонних виробників та були присутні на демонстраційних показах техніки за кордоном, зазначають, що KRONOS ― це найкраща компактна дискова борона (лущильник).

Агрегат ефективно працює з будь-якими рослинними рештками. Чи то солома зернових, чи кукурудзяні рештки, чи стебла соняшнику ― все подрібнюється і загортається саме так, як цього вимагає технологія. Незважаючи на відносно невелику відстань між дисками (220 мм), KRONOS демонструє стійкість до забивання. Навіть у вологих умовах завдяки демпферним амортизаторам забивання дисків виключено. З другого боку, невелика відстань між дисками дає змогу максимально подрібнити ґрунт і створити ідеально рівне посівне ложе.

Представники компанії, жартуючи, називають KRONOS «токарним станком для обробітку ґрунту» ХХІ століття. Ця назва «причепилась» до агрегату завдяки високій точності глибини обробітку, що досягається застосуванням гумових демпферів оригінальної конструкції, а також завдяки великій власній вазі. Яка б не була посуха, скільки б не було рослинних решток, агрегат однаково стало витримує одну глибину обробітку.

Особливістю агрегату є важкий гумоклиновий коток, що слугує опорою для точного регулювання глибини обробітку. Він максимально ущільнює ґрунт, залишаючи за собою «рівненьку грядку» з дрібними поздовжніми смужками і заореними рослинними рештками.

Компанія VELES AGRO використовує для виробництва лущильника шведську сталь із додаванням бору. Вона набагато якісніша за українську. Це дуже важливо, оскільки KRONOS має масу 6 т, і навантаження на конструкцію досить значне. Весь профільний метал має товщину стінки 10 мм, що гарантує його стійкість до навантажень.

Основна частина складових агрегату  ― імпортного виробництва: це і підшипники, і рукава високого тиску, і навіть болти з гайками. Тому що прагнення робити якісні речі змусило шукати якісні матеріали, і, на жаль, в Україні таких знайти не вдалось. Сільськогосподарські агрегати зазвичай працюють в складних та агресивних умовах, тому виробник повинен гарантувати, що його продукція витримає всі можливі й неможливі навантаження. Тож для цього потрібно використовувати лише матеріали найвищої якості.

Для кожної пари дисків передбачена окрема стійка, що дозволяє якісно копіювати нерівності поверхні поля. Підшипниковий вузол не потребує змащення та обслуговування, пара підшипників у ньому з одного боку закрита стійкою, а з другого ― диском. Простота та надійність конструкції полегшує сервіс і мінімізує час на обслуговування лущильника.

Унікальним рішенням в конструкції агрегату стало розміщення дисків на відстані 220 мм. Виробник провів масштабні випробування на полях з великою кількістю рослинних решток кукурудзи, соняшнику і зернових культур з різною вологістю. Жодного разу не було виявлено проблем із забиванням. Навіть за високої вологості агрегат відмінно справлявся з роботою. На котку встановлені чистики, які не дають налипати вологому ґрунту, тому й глибина витримується постійно на однаковому рівні.

У підприємства є власна сервісно-гарантійна служба. Якщо покупець придбаває агрегат безпосередньо на заводі, підприємство доставляє його безкоштовно в межах України, а також відряджає сервісного спеціаліста для введення придбаного агрегату в експлуатацію. Завод гарантує оперативне вирішення сервісних питань в максимально короткі строки.

Починаючи випробування лущильника, виробники встановили диски «ромашку» з високим зубом. Після тривалих випробувань було виявлено нерівності безпосередньо на дні борозни. Провівши консультації з покупцями та представниками УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, вирішили встановити гладкий сферичний диск із дрібним зубом. У результаті робота агрегату змінилася на краще. Це не стосувалось якості перебивання і заорювання рослинних решток, ішлося лише про рівність посівного ложа.

Одне з головних питань ― яка потужність трактора потрібна для нормальної роботи агрегату? Відповідь проста: 230–250 к.с. достатньо. Агрегат проходив випробування у Вінницький, Полтавській і Тернопільській областях, на полях із важкими ґрунтами, проте додаткової потужності не знадобилося. Є приклади експлуатації KRONOS з тракторами потужністю 270–280 к.с., але це абсолютно не обов’язково. У звичайних умовах трактор із надлишковою потужністю витрачатиме зайве пальне, що призведе до певного збільшення вартості обробітку.

Потрібно пам’ятати, що в першу чергу це лущильник, тому швидкість руху під час роботи має бути не меншою за 12 км/год. Під час роботи агрегату гумовий демпферний амортизатор копіює рельєф поля. Якщо у звичайної пружини є мертва точка, то амортизатор працює і  вгору, і вниз. Робочі органи постійно вібрують, що відчутно зменшує налипання ґрунту. На сьогодні багато виробників сільськогосподарської техніки використовують у своїх агрегатах гумовий амортизатор, бо це зручно, надійно і ефективно.

 

 

Различные виды дверных сеток от комаров представлены на фото. Москитная сетка на балконную дверь на магнитах Дверные москитные сетки на петлях Двойная распашная антимоскитная дверь Москитная сетка плиссе на дверь балкона Правила выбора москитных дверей Прежде чем выбрать распашную москитную конструкцию, нужно оценить размеры имеющейся рамы. С каждой стороны должно оставаться не менее 40 мм, чтобы сюда поместились планки защелки и петли. Если вы заказываете готовую конструкцию, то нужно сообщить специалистам только ширину и высоту светового проема, а они уже сами назначат необходимые допуски. Принцип действия в двух словах: один край москитного полотна закреплен коробе (барабане) с механизмом сворачивания, другой удерживает фальшподоконник, который двигается по направляющим и фиксируется с противоположной стороны двери от короба [url=https://setkanaokno.ru/dvernye-setki]сетка в дверной проем .[/url] На стоимость изделия существенно влияют его комплектующие. Так, существуют сетки со специальной антибактериальной пропиткой или «антипыль», а также усиленные варианты «антикошка» и «антиптица». Имеет значение и цвет профиля — самым бюджетным остается стандартный белый. Информация: [url=https://setkanaokno.ru/dvernye-setki]сетка дверная противомоскитная на магнитах Москва.[/url]

key: дверная сетка, дверные москитные сетки, сетка в дверной проем, сетки на двери, москитные сетки на двери, купить сетку дверь, сетка на магнитах на дверь, москитная сетка на дверь на магнитах, купить москитную сетку на двери, рулонные москитные сетки на двери, сетка на магните на дверь купить, антимоскитная сетка на дверь, купить москитную сетку на магнитах на дверь, сетка от комаров на дверь, москитные сетки на двери цена, антимоскитные сетки на двери на магнитах, магнитная сетка дверь

http://eslmanager.com/viewtopic.php?f=42&t=184&p=433#p433
http://lhl-77.ru/community/index.php?topic=715.new#new
http://forum.youtaxi.ru/viewtopic.php?f=79&t=98302

11.06.2018 05:24

Различные виды дверных сеток от комаров представлены на фото. Москитная сетка на балконную дверь на магнитах Дверные москитные сетки на петлях Двойная распашная антимоскитная дверь Москитная сетка плиссе на дверь балкона Правила выбора москитных дверей Прежде чем выбрать распашную москитную конструкцию, нужно оценить размеры имеющейся рамы. С каждой стороны должно оставаться не менее 40 мм, чтобы сюда поместились планки защелки и петли. Если вы заказываете готовую конструкцию, то нужно сообщить специалистам только ширину и высоту светового проема, а они уже сами назначат необходимые допуски. Принцип действия в двух словах: один край москитного полотна закреплен коробе (барабане) с механизмом сворачивания, другой удерживает фальшподоконник, который двигается по направляющим и фиксируется с противоположной стороны двери от короба [url=https://setkanaokno.ru/dvernye-setki]сетка в дверной проем .[/url] На стоимость изделия существенно влияют его комплектующие. Так, существуют сетки со специальной антибактериальной пропиткой или «антипыль», а также усиленные варианты «антикошка» и «антиптица». Имеет значение и цвет профиля — самым бюджетным остается стандартный белый. Информация: [url=https://setkanaokno.ru/dvernye-setki]сетка дверная противомоскитная на магнитах Москва.[/url]

key: дверная сетка, дверные москитные сетки, сетка в дверной проем, сетки на двери, москитные сетки на двери, купить сетку дверь, сетка на магнитах на дверь, москитная сетка на дверь на магнитах, купить москитную сетку на двери, рулонные москитные сетки на двери, сетка на магните на дверь купить, антимоскитная сетка на дверь, купить москитную сетку на магнитах на дверь, сетка от комаров на дверь, москитные сетки на двери цена, антимоскитные сетки на двери на магнитах, магнитная сетка дверь

http://eslmanager.com/viewtopic.php?f=42&t=184&p=433#p433
http://lhl-77.ru/community/index.php?topic=715.new#new
http://forum.youtaxi.ru/viewtopic.php?f=79&t=98302

11.06.2018 05:22

Мы выполним любые штукатурные работы http://www.plasterers-spb.ru . Мы сможем гарантировать безупречную геометрию и идеальный результат, что не будет зависеть от начального состояния стен. К каждому проекту наши специалисты подходят индивидуально. Мы стараемся сохранить оптимальный расход материалов, выполнение работ в сжатые сроки. У нас работают только профессионалы, а с перечнем работ вы можете ознакомиться на сайте
[url=http://www.plasterers-spb.ru][img]https://a.radikal.ru/a18/1803/c0/cca05a6ff9d8.jpg[/img][/url]

09.06.2018 12:51

Для большинства пользователей пластиковых окон, москитная сетка является нормой, ведь они практически всегда поставляются в комплекте с самими окнами. Тем не менее, их порча, особенно благодаря домашним животным, разрушение из-за погодных условий и неправильной эксплуатации, да и много чего другого, приводит к тому, что хозяева остаются без надежной защиты в своем доме, от самых разных насекомых. Тем не менее, москитные сетки на пластиковые окна можно сделать даже самостоятельно, для чего не нужно быть профессиональным инженером, или же мастером по производству окон. Эта задача несложная и её можно выполнить несколькими способами. Приобретение москитных сеток – это достаточно выгодное вложение, так как вы можете не снимать ее в жаркое время года купить сетку от комаров в г. Москва. В этой статье мы разберемся с тем, какие сетки можно использовать для защиты дома от насекомых, какими способами крепить их и как вообще самостоятельно сделать хорошую и долговечную москитную сетку. Наша главная задача – обеспечить правильный монтаж сетки и удобство в её дальнейшей эксплуатации. Сегодня производители антимоскитных сеток предлагают высококачественные товары по доступной цене с доставкой на дом, а также услугой монтажа в кратчайшие строки. Продолжение: сетка для защиты от ос Москва.

ключи: сетка от насекомых, сетка от купить, купить сетку от комаров, сетка от насекомых на окна, сетка от мух, сетка от комаров, сетка на окно от комаров, пластиковая сетка от комаров, сетка на пластиковое окно от комаров, сетка от комаров на дверь, москитная сетка от комаров, сетки от ос, купить сетки от ос, сетка от пчел

http://game.elizovotv.ru/showthread.php?p=9711#post9711
http://park16.wakwak.com/%7Eshijimi/cgi-bin/honey/honey.cgi
https://traveller-eu.ru/forum/337#comment-20

29.05.2018 22:18

Мы выполним любые штукатурные работы http://www.plasterers-spb.ru . Мы сможем гарантировать безупречную геометрию и идеальный результат, что не будет зависеть от начального состояния стен. К каждому проекту наши специалисты подходят индивидуально. Мы стараемся сохранить оптимальный расход материалов, выполнение работ в сжатые сроки. У нас работают только профессионалы, а с перечнем работ вы можете ознакомиться на сайте
[url=http://www.plasterers-spb.ru][img]https://a.radikal.ru/a18/1803/c0/cca05a6ff9d8.jpg[/img][/url]

09.06.2018 12:18
28.05.2018 09:44

.

13.05.2018 08:02

.

13.05.2018 08:00
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ