Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Завчасно виявлені шкідливі організми та обробка посівів – запорука доброго врожаю фермера

jpg.

Літній сезон – гаряча пора для українських аграріїв. В багатьох регіонах країни стартувала жнивна кампанія. Тим же, кому тільки доведеться вступити в «битву за врожай» саме час подумати про обробку своїх посівів, адже високі температури повітря та волога сприяють розмноженню та розповсюдженню різного роду шкідників і хвороб, які здатні значно пошкодити посіви сільгоспкультур. Які препарати необхідно використовувати на даному етапі AgroNews.ua дізналися у керівника відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР Групи компаній UKRAVIT Олександра Мигловця.

За словами експерта, в поточний період сезону фермерам варто постійно оцінювати стан своїх посівів, проводячи своєчасний моніторинг полів, адже завчасно виявлені хвороби, шкідники та проведена обробка є запорукою збереження врожаю.

«В портфелі компанії UKRAVIT є ряд високоякісних засобів захисту рослин для промислового сектору, що відповідають всім необхідним світовим стандартам якості»,- зазначив Олександр Мигловець.

Наприклад, контроль хвороб у посівах соняшнику рекомендовано здійснювати за допомогою трьохкомпонентного фунгіциду  «Капітал» від компанії UKRAVIT. «Це ж саме стосується і сої. На сьогодні посіви як соняшнику так і сої знаходяться в різних фазах росту – в залежності від регіону. Але саме у ці періоди необхідно проводити або профілактичне обприскування або лікувальну обробку»,- зазначив Олександр Мигловець.

Варто зазначити, що препарат «Капітал» є інноваційним трьохкомпонентним фунгіцидом на основі стробілурину з фізіологічним ефектом для захисту посівів соняшнику та сої від широкого спектру хвороб.

Тим, хто займається вирощуванням кукурудзи, також не варто нехтувати обробкою, в першу чергу від бавовникової совки та кукурудзяного стеблового метелика, адже ігнорування даних шкідників в подальшому призведе до недоотримання значної частки врожаю. В портфелі компанії для цього є ряд інсектицидів.  Це, перш за все, інсектициди «Антиколорад Макс» і «Хлорпірівіт-агро».

Якщо посіви знаходяться близько біля сіл або поблизу полів знаходяться бджолині сімї, то можливо скористатися продуктом «АЦ Люкс» для того, щоб не завдати їм шкоди.

За словами Олександра Мигловця, за останні 3-4 роки практично кожне господарство, що займається вирощуванням сої, зіткнулося із проблемою кліща в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України. Тому фермери повинні проводити постійний моніторинг своїх посівів на предмет виявлення зазначеного шкідника. З настанням липня, температура повітря підвищується що оптимально сприяє для розмноження і поширення кліщів як у посівах сої так і інших культурах. У цьому випадку аграріям необхідно користуватися для обприскування полів новою розробкою компанії UKRAVIT – препаратом «Антикліщ Макс».  

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 135 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ