Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як вертикальна обробка ґрунту допоможе збільшити врожай

AgroNews03071703.jpg

В Україні в  самому розпалі збиральна компанія. Однак вже зовсім скоро, по її завершенню, аграріям доведеться знову обробляти свої поля перед майбутньою посівною. Вважаємо, немає потреби говорити про те, що успіх майбутнього врожаю прямо пропорційно залежить від того, наскільки якісно буде проведена передпосівна підготовка ґрунту. І тут велику роль відіграє техніка, яку буде використовувати фермер при проведенні сільгоспробіт. Значно збільшити майбутній урожай можливо завдяки відносно молодій американській технології вертикальної обробки ґрунту. І тут незамінним помічником буде агрегат для вертикальної обробки ґрунту KUHN Krause Excelerator 8005.

Відзначимо, що головна особливість вертикальної обробки - відсутність в структурі ґрунту шарів підвищеної щільності, які утворюються при традиційній горизонтальній обробці після проходження різних машин.

Дискова борона, культиватор, плуг і інші агрегати при горизонтальній обробці залишають після себе шари підвищеної щільності, які знаходяться на різній глибині. В результаті коріння рослин ростуть в сторони.

Відсутність шарів підвищеної щільності при вертикальній обробці ґрунту дозволяє корінню рости не в сторони, а вглиб. Тому такі рослини більш посухостійкі, отримують більше поживних речовин і в цілому мають набагато більш розвинену кореневу систему, що забезпечує на всіх типах ґрунтів і всіх культурах середню прибавку врожаю 8,5 ц / га.

Агрегат для вертикальної обробки ґрунту KUHN Krause Excelerator 8005, вироблений компанією KUHN в США, обладнаний ексклюзивною системою подрібнення ґрунту Star Wheel, що забезпечує подрібнення пожнивних залишків і їх змішування з ґрунтом без зрізання землі в найбільш важливих зонах посіву та розвитку молодих сходів.

Спеціальні дискові ножі Excelerator, встановлені на даний агрегат, за допомогою особливих краєвидних зазубрин, захоплюють і зрізають пожнивні залишки до відповідного розміру. Ця 32-х желобова конструкція легко проникає в ґрунт, створює невеликий клубок і починає процес змішування пожнивних залишків з ґрунтом. При цьому глибина обробки ґрунту становить до 9 см, а завдяки робочій ширині агрегату  KUHN Krause Excelerator 8005 від 7,5 до 15,2 м досягається максимальна продуктивність при роботі в полі.

KUHN Krause Excelerator 8005 має два ряди запатентованих ріжучих дисків Excalibur діаметром 560 мм з 32 спеціальними канавками і відстанню між дисками 10 см.При цьому різні переміщення ґрунту і змішування пожнивних залишків досягаються шляхом настройки кута атаки дискових батарей від 1 до 5 градусів.

Важливим фактором для фермера є також те, що єдина робоча глибина при обробці ґрунту KUHN Krause Excelerator 8005 по всій машині досягається постійним гідравлічним тиском, створюваним трактором для послідовного подрібнення пожнивних залишків. Це позбавляє аграрія від необхідності додавання або видалення додаткової механічної ваги.

Завдяки своїй функціональності, практичності і простоті використання агрегати для вертикальної обробки ґрунту KUHN Krause Excelerator 8005 задовільнять потреби аграрія в якісній обробці землі, а також допоможуть збільшити майбутні врожаї.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ