Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

DuPont Pioneer вітає кращих українських журналістів!

presszvanie_2017.JPG

17 червня 2017 року Всеукраїнський конкурс PRESSZVANIE назвав кращих представників ЗМІ країни. Компанія DuPont Pioneer приєдналася до конкурсу як партнер номінації, яка визначає кращих журналістів в агропромисловому комплексі.

Протягом декількох років DuPont Pioneer Україна вибудовує сильні та прозорі відносини із засобами масової інформації. Компанія відома створенням і постійною підтримкою Медіа Клубів, які дозволяють журналістам дізнаватися більше про сільське господарство та інновації. В рамках цієї комунікаційної платформи представники ЗМІ мають можливість познайомитися з експертами DuPont Pioneer, як локальними, так і іноземними, та безпосередньо обговорювати з ними найбільш значущі теми галузі.

У зв'язку з цим компанія бачить необхідність партнерської підтримки Всеукраїнського конкурсу PRESSZVANIE, мета якого - визначити найкращих журналістів країни. Нагорода вручається з 2006 року. Учасники оцінюються журі за поданими на голосування статтями в різних категоріях. DuPont Pioneer Україна виступає партнером церемонії нагородження другий рік поспіль і разом з іншими компаніями вносить свій внесок як член журі. Для об'єктивного оцінювання DuPont Pioneer подає середню оцінку на підставі балів від спікерів компанії кожному учаснику.

Під час офіційної церемонії нагородження, яка відбулася 17 червня 2017 року, Директор DuPont Pioneer Україна Олена Дуніна оголосила результати Всеукраїнського голосування в номінації “Агропромисловий комплекс” і вручила нагороди переможцям. Ними стали: перше місце – Оксана Пирожок, друге – Наталія Гузенко, третє – Марія Бровінська.
«Ми прагнемо заохочувати ЗМІ проявляти інтерес до сільського господарства, яке є драйвером української економіки. Ми раді розділяти наш досвід і встановлювати рівну двосторонню комунікацію. Для галузі дуже важливо визнавати внесок ЗМІ у формування позиціонування сільського господарства в суспільстві. Ми вітаємо переможців і всіх учасників, адже бачимо кожного з них чемпіонами сільськогосподарського інформаційного простору», - привітала Олена Дуніна.

«Мені приємно, що є компанії, які розуміють необхідність прозорої та чесної співпраці з медіа. Сподіваюся, PRESSZVANIE буде майданчиком, який об’єднає й інші компанії, що хочуть підтримувати українську журналістику», - прокоментував керівник конкурсу PRESSZVANIE Андрій Буркеня.

Довідка:

Конкурс PRESSZVANIE – показник лідерства та професіоналізму в журналістиці. Щорічно премія нагороджує кращих ділових та суспільно-політичних журналістів України. Особливістю премії є відкриті оцінки на сайті конкурсу www.presszvanie.ua.

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху».

Більш детальна інформація про компанію на сайті: www.pioneer.com/ukraine

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.