Як зменшити негативний вплив на довкілля при застосуванні ЗЗР | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Як зменшити негативний вплив на довкілля при застосуванні ЗЗР

IMG_1341.jpg

Застосування засобів захисту рослин допомагає аграріям вирішити безліч проблем та захистити урожай. Але останнім часом дуже багато нарікань і скарг від сільських мешканців про те, що обробіток полів пестицидами, має негативний вплив на здоров’я людей, тварин, корисних комах.

«Використання ЗЗР має свою специфіку. Часто поля знаходяться впритул до будівель мешканців сіл і селищ. Роботи із застосуванням хімічних засобів захисту рослин на присадибних ділянках необхідно проводити з дотриманням затверджених регламентів їх безпечного застосування: норми препаратів і кратність обробок та ін., які обов'язково вказуються на етикетці.


Також кожен, хто при здійсненні сільськогосподарської діяльності використовує хімічні засоби, зобов’язаний дотримуватися  вимог правових актів, а саме: Закону України "Про пестициди і агрохімікати".
Недотримання норм законодавства та регламенту застосування пестицидів негативно позначається на здоров’ї людей та тварин», - підкреслює Віталій Ільченко, власник групи компаній UKRAVIT – найбільшого вітчизняного виробника ЗЗР та мікродобрив.

За його словами,  група компаній UKRAVIT поставила собі за мету знайти оптимальний баланс між максимальною ефективністю препаратів та їхнім мінімальним антропогенним тиском на довкілля. Тому препарати UKRAVIT при правильному застосуванні є безпечними та малотоксичними як для навколишнього природного середовища, так і для людини.

«Оскільки екологічна відповідальність – це важлива складова процвітання АПК, вона є одним із головних пріоритетів розвитку групи компаній UKRAVIT. Як прихильники покращення екологічної ситуації в Україні, ми інтенсивно розвиваємо екологічно-безпечні підходи щодо сучасного землеробства. Екологічно-безпечні системи захисту агрокультур, розроблені нашими спеціалістами, дозволяють досягти стабільних та високих врожаїв при мінімальному негативному впливі на довкілля, а саме – на ґрунт, воду, повітря, продукцію та безпосередньо на людину», - зазначає Віталій Ільченко.

Читайте також: Як економічно правильно контролювати бур’яни


Він наголосив на тому, що якість продукції
UKRAVIT обов’язково перевіряється на трьох етапах: контроль вхідної сировини, проміжний контроль на виробництві та фінальний контроль готової продукції. Саме тому аграрії  завжди можуть бути впевнені у якості та безпечності продукції UKRAVIT.

«Серед головних конкурентних переваг нашої продукції – це виробництво пестицидів та агрохімікатів на новітньому обладнанні, яке відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2009.  Також маємо на виробництві сучасну лабораторію, яка контролює якість кожної партії препаратів», - зазначає Віталій Ільченко.

Варто також відмітити, що на противагу іноземним аналогам, мікродобрива від компанії UKRAVIT на 30-40 % дешевші та мають високу окупність, де 1 додатково витрачена гривня на добрива з мікроелементами окупається 3-10 грн прибутку!

«За якістю і ефективністю вітчизняні препарати не поступаються іноземним. При цьому препарати вітчизняного виробництва фінансово привабливіші, тому з нами вирощувати врожаї економічно вигідніше, - зазначає Віталій Ільченко. - Якість і ефективність аналогічна мультинаціональним продуктам, а ціна в рази менша. І це якраз вигідне рішення для українських аграріїв».

Читайте також: Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

«Ми постійно в тісному діалозі з аграріями, щороку випускаємо нові унікальні препарати, які дійсно допомагають в роботі сільгоспвиробникам, а асортимент з 135 продуктів від UKRAVIT дозволяє захищати та підживлювати усі вирощувані в Україні сільськогосподарські культури. Впевнені, що завдяки нашій продукції сільське господарство України зможе вийти на абсолютно новий, якісний і кількісний рівень ведення сучасного землеробства, що допоможе забезпечити продуктами харчування світову спільноту»,  - констатує Віталій Ільченко.

 

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.